Listeleme:
Quickview

Aluminyum Bombeli Kapı isimliği-Call Center

720,00₺

Call Center Aluminyum Bombeli Kapı İsimliği 25x21 cm ölçülerinde olan aluminyum Bombeli Kapı İsimliği yazı kısmı dişi siyah folyo kesimden oluşmaktadır. Orta kısımda bulunan değişen pvc lerin direk üzerine müşterinin isteği doğrultusunda isimler siyah folyo kesim olarak uygulanmıştır.   ..

Quickview

Ayaklı Yönlendirme Tabela

20.460,00₺

 Ayaklı Yönlendirme TabelaAyaklı Yönlendirme Tabela 90x140 cm ölçülerinde , çift taraflı, bombeli eloksallı aluminyum alt kısım 50 cm ayaklı olup yazılar dişi folyo kesimdir...

Quickview

Gold Bombeli Kapı İsimliği-Genel Koordinatör

780,00₺

Genel Koordinatör Gold Bombeli Kapı İsimliği 15x25 cm ölçülerinde olan Gold Bombeli Kapı İsimliği mevcut zemin üzeri sarı kumlu folyo kontürlü uygulanmıştır.Genel Koordinatör yazısı folyo kesimdir.Pvc kısmına içten kağıt çıkışı yazı alınıp koyulmuştur...

Quickview

Yönlendirme Tabela

3.840,00₺

TRENDY Mimarlık - Yönlendirme Tabela35x50cm ebatlarında 5mm beyaz akrilik levhadan zemin üzerinde  cnc kesim plexi harfler uygulanarak tasarlanmış bir yönlendirme tabelası.Tabelanın montaj için krom yükselti aparatı kullanılmıştır.Fiyatlarımız atölye teslim fiyatlardır. Nakliye, sandıklama ve montaj fiyatlara dahil değildir...

Quickview

Yönlendirme Totem

34.200,00₺

Fiyatlarımız atölye teslim fiyatlardır. Nakliye, sandıklama ve montaj fiyatlara dahil değildir...

Quickview

Ahşap Bahçe Yönlendirme

4.200,00₺

Ahşap Bahçe YönlendirmeAyak hariç 50cm x 30cm ebatlarında  çift taraflı Ahşap Bahçe YönlendirmesiFiyatlarımız atölye teslim fiyatlardır. Nakliye, sandıklama ve montaj fiyatlara dahil değildir..

Quickview

Ahşap Barkot/Yönlendirme Tabela

720,00₺

Ahşap Barkot /Yönlendirme Tabela16x11cm -5cm ayak derinliği olan marin kontroplaktan imal edilmiş QR Kod yazılımlı masa üstü ahşap tabelalar her işletmenin gereksinimi olan yenilikçi ürünler. Siparişiniz için bir tık uzağınızdayız...

Quickview

Ahşap Bay, Bayan Wc Tabelası

540,00₺

Ahşap Bay Bayan Wc Tabelasıhazır lazer ahşap oyma wc tabelaFiyatlarımız atölye teslim fiyatlardır. Nakliye, sandıklama ve montaj fiyatlara dahil değildir.Ek bilgiAğırlık025 kgBoyutlar 17 x 17..

Quickview

Ahşap Kat Yönlendirme

1.800,00₺

Marketing Work Room Ahşap YönlendirmeZeminde Marin Kontrplak kullanılmıştır.İstenilen ölçüde cnc de kesilmiştir.Ahşap Yönlendirme kendi doğal renginde kullanılmıştır.Ahşap Yönlendirme üzerinde bulunan levha  bölümü ahşabı 2 mm oyulmuştur.Oyulan yer üzerine satine krom  uygulanmıştır.Satine üzerinde bulunan yazılar 5 mm lazer kesim siyah p..

Quickview

Ahşap Lazer Kazıma Tabela

1.560,00₺

-Ahşap Lazer Kazıma TabelaGünümüzde Bazı müşterilerimiz hızlı bir beklenti içinde olduğundan, bizde stoklarımızda standart ölçüde ahşapları tutmaya başladık. Ahşap Kazıma Tekniği ile Artık ürün sayfamızdaki "dosya gönder" butonuna tıklayarak yazı ve logolarınızı gönderebilir, aynı gün kargo isteyebilirsiniz. Makine parkurumuza e..

Quickview

Ahşap Metal Bay Bayan WC Tabelası

1.080,00₺

-Ahşap Metal Bay Bayan WC Tabelası18 mm. masif ahşaptan kesilen zemin, ahşap renklendirici boyalarla eskitilmiştir. Rutubetli ortamlara uygunluk için ahşap koruyucu dolgu ve saten vernikle koruma altına alınmıştır, figürler 6 mm marin kontradan kesilip en son satine paslanmaz pictogram figürlerinin montajı ile enfes görüntüsüne ulaşmıştır.20 cm. te..

Quickview

Ahşap Metal Yönlendirme

2.160,00₺

-Ahşap Metal Yönlendirme;Kalas ve kütük ahşaplar kullanarak ürettiğimiz ahşap yönlendirmelerimiz tamamen dış mekan uyumludur.Taşıyıcı metal bölümleri yine atölyemizde üretilip işlenmektedir. Son derece kolay montaj sistemiyle siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.Şimdilik sadece 3 farklı ölçü ile üretilmekte olup en kısa sürede farklı ebat ve..

Quickview

Ahşap Ofis Tabelası

3.000,00₺

-Ahşap Tabela modelimiz Teknik Detaylar ;30 mm ladin ahşap kullanılarak tamamen el işçiliği ile ürettiğimiz Tabelamızın yazıları da 6 mm köknar kontraplak kullanılarak yapılıp öncesinde yapıştırma sonrasında başsız gizli çivi ile sabitlenmiştir. Tabelamız iç ve dış mekan uyumludur.Ofis girişlerine kullanmak amacıyla ürettiğimiz tabel..

Quickview

Ahşap Oyma Tabela

3.480,00₺

-Ahşap Oyma TabelaAhşap Tabela zeminde 20 mm masif ahşap kullandık. Zemin cnc de oyulduktan sonra sistreden geçirildi . Ahşap Tabelamızın oyulan kısımları kurumsal renklerine ahşap boyasıyla boyandı. Tek Taraflı olarak hazırlanan tabelamıza, dolgu koruyucu vernik uygulandı. Ahşap Oyma Tabelamız ekseri iç mekan ve ya direk yağmur almayan dış me..

Quickview

Ahşap Oyma Yönlendirme

3.600,00₺

Ahşap Oyma YönlendirmeDoğal ahşap zemin üzerine oyma yapılarak oluşturulmuş bir yönlendirme tabelası.  Oyma işlemi sonrasında vernik ile hem sağlamlık, hem de extra parlaklık kazandırılan tabelada olabildiğince ahşabın doğallığını korumak ve şık bir görüntü sağlamak amaçlanmıştı.  Sade ve bir o kadar da şık oldu. ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 58 (4 Sayfa)
canlı tv
inegöl mobilya
Coupon Code