Listeleme:
Quickview

Aluminyum Bombeli Kapı isimliği-Call Center

420,87₺

Call Center Aluminyum Bombeli Kapı İsimliği 25x21 cm ölçülerinde olan aluminyum Bombeli Kapı İsimliği yazı kısmı dişi siyah folyo kesimden oluşmaktadır. Orta kısımda bulunan değişen pvc lerin direk üzerine müşterinin isteği doğrultusunda isimler siyah folyo kesim olarak uygulanmıştır.   ..

Quickview

Ayaklı Yönlendirme Tabela

9.070,17₺

 Ayaklı Yönlendirme TabelaAyaklı Yönlendirme Tabela 120x140 cm ölçülerinde , çift taraflı, bombeli eloksallı aluminyum alt kısım 50 cm ayaklı olup yazılar dişi folyo kesimdir...

Quickview

Gold Bombeli Kapı İsimliği-Genel Koordinatör

340,98₺

Genel Koordinatör Gold Bombeli Kapı İsimliği 15x25 cm ölçülerinde olan Gold Bombeli Kapı İsimliği mevcut zemin üzeri sarı kumlu folyo kontürlü uygulanmıştır.Genel Koordinatör yazısı folyo kesimdir.Pvc kısmına içten kağıt çıkışı yazı alınıp koyulmuştur...

Quickview

Ahşap Bahçe Yönlendirme

2.338,18₺

Ahşap Bahçe YönlendirmeAyak hariç 50cm x 30cm ebatlarında  çift taraflı Ahşap Bahçe Yönlendirmesi..

Quickview

Ahşap Bay, Bayan Wc Tabelası

194,85₺

Ahşap Bay Bayan Wc Tabelasıhazır lazer ahşap oyma wc tabelaEk bilgiAğırlık025 kgBoyutlar 17 x 17..

Quickview

Ahşap Kat Yönlendirme

561,16₺

Marketing Work Room Ahşap YönlendirmeZeminde Marin Kontrplak kullanılmıştır.İstenilen ölçüde cnc de kesilmiştir.Ahşap Yönlendirme kendi doğal renginde kullanılmıştır.Ahşap Yönlendirme üzerinde bulunan levha  bölümü ahşabı 2 mm oyulmuştur.Oyulan yer üzerine satine krom  uygulanmıştır.Satine üzerinde bulunan yazılar 5 mm lazer kesim siyah p..

Quickview

Ahşap Lazer Kazıma Tabela

623,51₺

-Ahşap Lazer Kazıma TabelaGünümüzde Bazı müşterilerimiz hızlı bir beklenti içinde olduğundan, bizde stoklarımızda standart ölçüde ahşapları tutmaya başladık. Ahşap Kazıma Tekniği ile Artık ürün sayfamızdaki "dosya gönder" butonuna tıklayarak yazı ve logolarınızı gönderebilir, aynı gün kargo isteyebilirsiniz. Makine parkurumuza e..

Quickview

Ahşap Metal Bay Bayan WC Tabelası

584,54₺

-Ahşap Metal Bay Bayan WC Tabelası18 mm. masif ahşaptan kesilen zemin, ahşap renklendirici boyalarla eskitilmiştir. Rutubetli ortamlara uygunluk için ahşap koruyucu dolgu ve saten vernikle koruma altına alınmıştır, figürler 6 mm marin kontradan kesilip en son satine paslanmaz pictogram figürlerinin montajı ile enfes görüntüsüne ulaşmıştır.20 cm. te..

Quickview

Ahşap Metal Yönlendirme

701,45₺

-Ahşap Metal Yönlendirme;Kalas ve kütük ahşaplar kullanarak ürettiğimiz ahşap yönlendirmelerimiz tamamen dış mekan uyumludur.Taşıyıcı metal bölümleri yine atölyemizde üretilip işlenmektedir. Son derece kolay montaj sistemiyle siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.Şimdilik sadece 3 farklı ölçü ile üretilmekte olup en kısa sürede farklı ebat ve..

Quickview

Ahşap Ofis Tabelası

1.363,94₺

-Ahşap Tabela modelimiz Teknik Detaylar ;30 mm ladin ahşap kullanılarak tamamen el işçiliği ile ürettiğimiz Tabelamızın yazıları da 6 mm köknar kontraplak kullanılarak yapılıp öncesinde yapıştırma sonrasında başsız gizli çivi ile sabitlenmiştir. Tabelamız iç ve dış mekan uyumludur.Ofis girişlerine kullanmak amacıyla ürettiğimiz tabel..

Quickview

Ahşap Oyma Tabela

1.558,78₺

-Ahşap Oyma TabelaAhşap Tabela zeminde 20 mm masif ahşap kullandık. Zemin cnc de oyulduktan sonra sistreden geçirildi . Ahşap Tabelamızın oyulan kısımları kurumsal renklerine ahşap boyasıyla boyandı. Tek Taraflı olarak hazırlanan tabelamıza, dolgu koruyucu vernik uygulandı. Ahşap Oyma Tabelamız ekseri iç mekan ve ya direk yağmur almayan dış me..

Quickview

Ahşap Oyma Yönlendirme - Asuman Çikolata

2.143,33₺

Ahşap Oyma YönlendirmeDoğal ahşap zemin üzerine oyma yapılarak oluşturulmuş bir yönlendirme tabelası..

Quickview

Askılı Modüler Kapı Yönlendirme

1.122,32₺

Askılı Modüler Kapı Yönlendirme60 x 12 cm  ebatlarında çift taraflı Modüler Yönlendirme Tabela..

Quickview

Ayaklı Bahçe Yönlendirme

3.336,58₺

Ayaklı Bahçe Yönlendirme 120 x 60 cm ölçülerinde tek taraflı  Ayaklı Bahçe Yönlendirme Tabelası..

Quickview

Ayaklı Kat Yerleşim Planı Yönlendirmesi

8.429,12₺

Ayaklı Kat Yerleşim Planı Yönlendirmesi120x240 cm ölçülerinde çift taraflı bomboli eloksallı aluminyum tek parça olarak kullanımıştır.Ayaklı Kat yerleşim planı  panonun üst kısmı dişi folyo kesimdir...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 43 (3 Sayfa)
canlı tv
inegöl mobilya
Coupon Code