Listeleme:
Quickview

Ahşap Cephe Tabela

6.172,78₺

-Ahşap Cephe Tabela Ürün 18 mm Masif Ladin ahşap kullanılmış olup, dolgu ve verniklerle dış mekan da uygun hale getirilmiştir. Tabelamızın etrafında koruyucu metal çerçeve vardır. İstediğiniz logo ve yazı dosyasını ve resmini sitemize yükleyerek veya sitemiz üzerinden whatsapp bağlantısından ulaşabilirsiniz.  Ayrıca bizimle E-mail ile ile..

Quickview

Ahşap Cephe Tabela

6.595,60₺

-Ahşap Cephe Tabelası18 mm. endüstriyel Ladin masif ahşap kullandığımız Ahşap Tabelamızda, ahşap renk seçeneğimiz vardır.Harflerimiz ise 3 mm.  siyah sac kullanılarak lazer kesim yapılıp ,koruyucu ve renklendirici boyaları atıldıktan sonra, ahşap zeminimize vidalar ile sabitlenmektedir. En son olarak Ahşap Tabelamızın etrafına yine demir ..

Quickview

Ahşap Cephe Tabelası

6.874,24₺

-Ahşap Cephe Tabelası18 mm. endüstriyel Ladin masif ahşap kullandığımız Ahşap Tabelamızda, ahşap renk seçeneğimiz vardır.Harflerimiz ise 3 mm.  siyah sac kullanılarak lazer kesim yapılıp ,koruyucu ve renklendirici boyaları atıldıktan sonra, ahşap zeminimize vidalar ile sabitlenmektedir. En son olarak Ahşap Tabelam..

Quickview

Ampullü Retro Cephe Tabela

5.424,57₺

-Ampullü Retro Cephe Tabela160 x 60 cm ebatlarında Retro Ampullü Cephe Tabelası..

Quickview
Quickview

Coffee House Eskitme Cephe Tabela

7.295,11₺

- Eskitme Cephe TabelaAhşap yakma tekniği kullanılarak renklendirilen Ahşap Eskitme Tabela nın yazıları 22 mm. aluminyumdan cnc de  kesilerek ahşap üzerine çivi ile çakılarak monte edilmiştir.Ahşap Eskitme Tabela çift taraflı olup üst kısmına ferforje uygulanmıştır....

Quickview

Doğal Ahşap Neon Cephe Tabela

13.171,72₺

Doğal Ahşap  Neon Cephe Tabela280x75cm ebatlarında doğal ahşap zemin üzerine dekota harflere neon hortum led döşenerek yazılmış,ışıklı cephe tabela..

Quickview

Ebru Güler Beauty- Cephe Tabela

15.490,42₺

Ebru Güler Beauty- Cephe TabelaAhşap görünümlü kompozit panel zemin üzerine aynalı plexi den  kabartma yazılar ile tasarlanmış ve  indirekt ledler  ile ışıklandırılmış şık bir cephe tabelası..

Quickview

Eskitme Metal Tabela

1.266,51₺

-4 M Salalı Architects Eskitme Metal Tabela..

Quickview

Eskitme Zeminli Kutu Harfli Cephe Tabela

13.266,03₺

-Flower Edition Eskitme Metal zemin  Işıklı pleksi Kutu Harf TabelaBirçok işlem görerek eskitme görünümü sağlanmış Metal Eskitme zeminli Kutu Harf Tabela imalatında 3mm aluminyum zemin üzerine uygulanmıştır.4 mm cnc kesim pleksiglass kutu harfler ve aluminyum yan bantlardan oluşmaktadır. Harflerin aydınlatması 3 çipli Samsung ma..

Quickview

Gold Paslanmaz Cephe Tabelası

282,53₺

-Gold Paslanmaz Cephe Tabelası..

Quickview

Gold Paslanmaz Cephe Tabelası

11.690,88₺

-Gold Paslanmaz Cephe Tabelası..

Quickview

Gümüş Paslanmaz Cephe Tabelası

331,24₺

-Gümüş Paslanmaz Cephe TabelasıGümüş Paslanmaz kutu harflerden oluşan Cephe Tabela. Fiyatlandırma harflerin ebatlarına göre yapılmaktadır. Siz istediğiniz yazıyı, ölçülerinizi söyleyin biz yapalım.Ebatlar: 20cm, 25cm, 30cm, 40cm, 50cm, 60cm..

Quickview

Işıklı 3D Tabela

2.104,36₺

-Işıklı 3D Tabela..

Quickview

Işıklı Ahşap Cephe Tabelası

10.171,07₺

-Ahşap Lambri Zemin üzerine Işıklı Kutu harfTabela zemininde ahşap lambri kullanılmıştır. Zeminde eskitme bir görünüm sağlanmıştır. Harflerin yan bantları kurumsal renklerde alüminyum ön yüzeyleri ise kurumsal renklerde pleksiglass'dan imal edilmiştir. Kutu harflerin ön yüzeyleri Lazer kesim olup harfler harf bükme makinası tarafından etr..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 26 (2 Sayfa)
canlı tv
inegöl mobilya
Coupon Code