Listeleme:
Quickview

Ahşap Kesme Harf Cephe Tabela-Albena

2.232,00₺

ALBENA-Ahşap Kesme Harf Cephe Tabela..

Quickview

Ahşap Cepha Tabelası

2.315,25₺

Ahşap Cephe Tabelası18 mm. endüstriyel Ladin masif ahşap kullandığımız Ahşap Tabelamızda, ahşap renk seçeneğimiz vardır.Harflerimiz ise 3 mm.  siyah sac kullanılarak lazer kesim yapılıp ,koruyucu ve renklendirici boyaları atıldıktan sonra, ahşap zeminimize vidalar ile sabitlenmektedir. En son olarak Ahşap Tabelamı..

Quickview

Ahşap Cephe Tabelası

2.315,25₺

Ahşap Cephe Tabelası18 mm. endüstriyel Ladin masif ahşap kullandığımız Ahşap Tabelamızda, ahşap renk seçeneğimiz vardır.Harflerimiz ise 3 mm.  siyah sac kullanılarak lazer kesim yapılıp ,koruyucu ve renklendirici boyaları atıldıktan sonra, ahşap zeminimize vidalar ile sabitlenmektedir. En son olarak Ahşap Tabelamızın etrafına yine demir k..

Quickview

Ampullü Retro Cephe Tabela

2.287,98₺

Ampullü Retro Cephe Tabela160 x 60 cm ebatlarında Retro Ampullü Cephe Tabelası..

Quickview
Quickview

Coffee House Eskitme Cephe Tabela

2.562,21₺

 Coffee House Eskitme Cephe TabelaAhşap yakma tekniği kullanılarak renklendirilen Ahşap Eskitme Tabela nın yazıları 22 mm. aluminyumdan cnc de  kesilerek ahşap üzerine çivi ile çakılarak monte edilmiştir.Ahşap Eskitme Tabela çift taraflı olup üst kısmına ferforje uygulanmıştır....

Quickview

Emirgan Sütiş Tabela

1.014,39₺

..

Quickview

Eskitme Metal Tabela

399,77₺

4 M Salalı Architects Eskitme Metal Tabela..

Quickview

Eskitme Zeminli Kutu Harfli Cephe Tabela

3.952,49₺

Flower Edition Eskitme Metal zemin  Işıklı pleksi Kutu Harf TabelaBirçok işlem görerek eskitme görünümü sağlanmış Metal Eskitme zeminli Kutu Harf Tabela imalatında 3mm aluminyum zemin üzerine uygulanmıştır.4 mm cnc kesim pleksiglass kutu harfler ve aluminyum yan bantlardan oluşmaktadır. Harflerin aydınlatması 3 çipli Samsung mar..

Quickview

Fırça Yazısı Ahşap Cephe Tabelası

926,10₺

Çilek Tarlası  Fransa Ahşap tabela keyifle yaptığımız Fırça yazısı Ahşap Tabela yapımında çok çeşitli tasarımlar ve modeller sunmaktayız. Farklı ahşap çeşitlerini (Gürgen ağacı, Çam ağacı, Su kontrası, Kavak, Gül ağacı, Kiraz Ağacı, Meşe Ağacı vs.) sizin için kullanıyoruz. İç mekan, mağaza ve ev konseptinde de kullanılan ahşap bu dön..

Quickview

Gold Paslanmaz Cephe Tabelası

112,47₺

Gold Paslanmaz Cephe Tabelası..

Quickview

Gümüş Paslanmaz Cephe Tabelası

112,47₺

Sunset Park-Gümüş Paslanmaz Cephe TabelasıGümüş Paslanmaz kutu harflerden oluşan Cephe Tabela. Fiyatlandırma harflerin ebatlarına göre yapılmaktadır. Siz istediğiniz yazıyı, ölçülerinizi söyleyin biz yapalım.Ebatlar: 20cm, 25cm, 30cm, 40cm, 50cm, 60cm..

Quickview

Işıklı Ahşap Cephe Tabelası

4.373,25₺

Ahşap Lambri Zemin üzerine Işıklı Kutu harfTabela zemininde ahşap lambri kullanılmıştır. Zeminde eskitme bir görünüm sağlanmıştır. Harflerin yan bantları kurumsal renklerde alüminyum ön yüzeyleri ise kurumsal renklerde pleksiglass'dan imal edilmiştir. Kutu harflerin ön yüzeyleri Lazer kesim olup harfler harf bükme makinası tarafından etra..

Quickview
Quickview

Kompozit Zemin Cephe Tabelası

1.362,91₺

Kompozit Zemin Cephe TabelasıAluminyum zemin üzerine 15mm takoz pleksi yazılı led aydınlatmalı bu ürün için m2 fiyatı esastır.Cephe ölçülerinize ve logonuza göre fiyatlandırma yapılacaktır...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)