Listeleme:
Quickview

Elips Hazır Işıklı Tabela

7.800,00₺

Elips Hazır Işıklı Tabela..

Quickview

Elips Hazır Işıklı Tabela

10.200,00₺

Elips Hazır Işıklı Tabela..

Quickview

Elips Hazır Tabela

9.000,00₺

Elips Hazır Tabela80x40cm ebatlarında, hazır fileli elips tabela. Aydınlatma için  1.ci kalite samsung led kullanılmaktadır. Ürün imalatı tamamen firmamıza ait olup trafosu ile teslim edilmektedir. İç ve dış mekan uyumludur...

Quickview

Elips Hazır Tabela

9.480,00₺

Elips Hazır Tabela70x40cm ebatlarında standart dışı elips tasarlanarak üretilen bu özel tasarım çift yönlü ışıklı tabelanın zemini plexiglass olup , firma logosu folyo kesim olarak uygulanmıştır. Aydınlatma 1.ci kalite samsung ledler ile yapılmıştır. Trafosu ile teslim edilmektedir. ..

Quickview

Elips Hazır Tabela

7.200,00₺

..

Quickview

Elips Tabela

7.200,00₺

..

Quickview

Hazır Elips Tabela

6.480,00₺

-Hazır Elips Tabela8 cm. Alüminyum kanallı kasa silindirde 3 ayrı ebatta  bükülür.Yazı Alanı pleksiglass pres şişirme fon dediğimiz modeldirİçerisine florasan ve balans montaj edilerek  aydınlatma sağlanılır.Üç farklı ayak seçeneği vardır düz askı ayak, Ferforje askılı ayak ve bahçe içindeki iş yerleri için dikme ayakFirma onayınızı mütea..

Quickview

Hazır Elips Tabela

6.480,00₺

Hazır Elips TabelaTamamen kendi üretimimiz olan Hazır Elips Tabelalarımızda paslanmaz çelik kullanılmakta olupyaş boya kullanılarak renlendirilmektedir.aydınlatma sisteminde ıp 67 kesit ledler kullanılmakta olup led sürücüleri dış mekandır.üç farklı ayak sistemi opsiyon olarak seçeneklerdedir. Klasik düz askı ayağı, Ferforje desenli askı ayağı ve b..

Quickview

Hazır Elips Tabela- Davul

6.720,00₺

Hazır Elips Tabela- Davul8 cm. Alüminyum kanallı kasa silindirde 3 ayrı ebatta  bükülür.Yazı Alanı pleksiglass pres şişirme fon dediğimiz modeldirİçerisine florasan ve balans montaj edilerek  aydınlatma sağlanılır.Üç farklı ayak seçeneği vardır düz askı ayak, Ferforje askılı ayak ve bahçe içindeki iş yerleri için dikme ayakFirma onayınızı..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
canlı tv
inegöl mobilya
Coupon Code