Listeleme:
Quickview

Işıksız Eskitme Ferforje Tabela

5.400,00₺

Eskitme Ferforje Tabela.Birçok  boya ,zımpara vs işlemlerden geçtikten sonra doğal eskitme görünümünü almış tabelamızda 3 mm saç levha kullanılmıştır.Tabelamız çift taraflıdır, ışıksızdır. Eskitme fener tabelamızın yazıları  fırça tekniği ile saç üzerine  yazılmıştır. Montajı için  zincir ve ferforje ayak kullanılmıştı..

Quickview

Ahşap Ferforje Tabela

7.800,00₺

Ahşap zemin üzerine oyma boyama tekniği ile hazırlanmış , metal çerçeve dönülerek şık bir ferforje ayak ile bütünleşmiş  doğal bir Ahşap Tabela..

Quickview

Ahşap Oyma Ferforje Tabela

5.400,00₺

-Ferforje Ahşap oyma Fener TabelaAhşap Tabela zeminin de 30 mm Marin ahşap kullanılmıştır. Zemin şekli Cnc de kesilmiştir. Zemin  önce dolgu,  ardından siyah ahşap boya ,ardından beyaz ahşap boya uygulandıktan sonra zımpara makinesi kullanılarak eskitme görünümü sağlanmıştır. Ahşap Çift taraflı Fener Tabela'n..

Quickview

Ahşap Oyma Tabela

3.000,00₺

-Ahşap Oyma TabelaAhşap Tabela zeminde 20 mm masif ahşap kullandık. Zemin cnc de oyulduktan sonra silistreden geçirildi .Ahşap Tabelamızın oyulan kısımları kurumsal renklerine ahşap boyasıyla boyandı. Ahşap Tabelamıza dayanıklılığı arttırmak için metal çerçeve ve  koruyucu vernik uygulandı. Ahşap Oyma Tabela isteğe göre kabartma yapı..

Quickview

Ahşap Retro Ampullü Tabela

5.280,00₺

-Ahşap Retro Ampullü TabelaAhşap,Paslanmaz Metal ve Ampulerle Harmanlanmış Retro TabelaEndüstriyel ahşabın dayanıklılığını arttırmak için çeşitli işlemlerden geçirdikten sonra tasarım detayına göre diğer materyallerle ruhuna üflüyoruz.Paslanmaz metal ampul gibi bir çok farklı uygulama yapılabilir. istenilen her türlü ahşap rengi ve ya eskitme uygul..

Quickview

Ahşap Retro Tabela

5.880,00₺

-Tabela‘nın zemini çok eski hurda ahşaplardan yapılmıştır.Ön kısmına gelen yazılar cnc kesim alüminyumdan imal edilmiştir.Yazıların üstüne kurumsal logo desenleri dijital baskı laminasyon yapılarak aplikasyon yapılmıştır.Tabela’daki harfler ahşap zeminden yükseltilerek monte edilmiştir.Çift taraflı olan bu tabelamızın taşıyıcı gövdesinde demir prof..

Quickview

Ahşap Yakma Kazıma Tabela

6.240,00₺

-Ahşap Yakma Kazıma Tabela20+20 mm çift kat Ahşap kullandığımız çift taraflı Ahşap  Askılı Tabelamız, masif ahşaplarımızı şalama ile yakma tekniği kullanarakdoğal desenleri ortaya çıkarılmış olup, sonrasında kurumsal logoteyp cnc makinamızda oyulup gerekli ahşap koruma sistemimizden geçirilerek dış mekan kullanıma uygun hale getirilmiştir. Ahş..

Quickview

Ahşap, Metal Tabela

4.200,00₺

-Ahşap, Metal TabelaBölgelere, şehirlere göre masif ahşap ve ya marin kontraplak kullanılmaktadır. Yine aynı sebeplerden dolayı, yazılarda kullandığımızmetaller de galvaniz paslanmaz ile demir sac olarak müşteri tercihine bırakılmıştır. Tabelamızın etrafın metal koruma çemberi bulunmaktadır.Tercihe göre düz veya ferforje ayak gönderilmektedir." ist..

Quickview

Ahşap-Ferforje Tabela

5.160,00₺

Ahşap-Ferforje TabelaFerforje  Tabela ahşap ve metalin muhteşem uyumudur.Ferforje Hazır Tabela tasarımına göre imalat aşamasında zeminde ahşap ve üzerine pleksi kesim uygulama ile üretilmiştir. Zemin lake boyama ile hem korunmuş hem de pürüzsüz bir görünüm kazanmıştır. Marka logosu ve ismi Pleksi kesim olarak uygulanmıştır.  Birbirin..

Quickview

Ahşap-Ferforje Tabela

4.440,00₺

-Ferforje TabelaFerforje Tabela imalatı için tasarım aşamasından sonra metal veya ahşap gibi seçenekler sunuyoruz.Dış mekanlarınız için şık bir görüntü yaratan ferforje tabelalar ile ister ahşap , ister metal işletmenizi en iyi yansıtacak tasarımlarımızı uyguluyoruz.Ek bilgiEbat (cm)30 x 45 cm, 45 x  60 cm, 60 x  90 cm..

Quickview

Ampullü Ahşap Tabela

4.680,00₺

-Ahşap Retro Ampullü TabelaAhşap,Paslanmaz Metal ve Ampulerle Harmanlanmış Retro TabelaEndüstriyel ahşabın dayanıklılığını arttırmak için çeşitli işlemlerden geçirdikten sonra tasarım detayına göre diğer materyallerle ruhuna üflüyoruz.Paslanmaz metal ampul gibi bir çok farklı uygulama yapılabilir. istenilen her türlü ahşap rengi ve ya eskitme ..

Quickview

Askılı Ahşap Ferforje Eskitme Tabela

10.560,00₺

-Askılı Ahşap Ferforje Eskitme TabelaEski, kullanılmış inşaat kalaslarından ürettiğimiz Retro ahşap tabelalarımıza ferforje ayak sistemi, fark yaratan tasarım, istenilen yazı ve logoteyp uygulama dahildir.Türkiye ve dünyanın her yerine Ptt kargo ile gönderilir montaja hazır ve montaj aparatlarıyla birlikte logonuzu veya istediğiniz yazıyı bize what..

Quickview

Direkli Hazır Tabela

10.800,00₺

-Direkli Hazır Tabela;60x60 kutu profil taşıyıcı direk, ferforje dekoratif süsleriyle komplike olarak üretilmektedir, direk yüksekliği standart olarak 300 cm. dirüzerindeki ışıklı tabela 80x60 olarak hazırlanmaktadır. ve istenilen logo ve yazı modeli uygulanmaktadır.standart dışı taleplerinizde lütfen whatsapp ve ya iletişim telefonlarımızdan bize ..

Quickview

Eskitme Sac Tabela

4.800,00₺

-Eskitme Sac TabelaYağlı boya fırça yazılı eskitme sac tabela,askılı ferforje ayak sistemi, fark yaratan tasarım, istenilen yazı ve logoteyp uygulama dahildir. Türkiye ve dünyanın her yerine Ptt kargo ile gönderilir. Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır.Ek bilgiEbat (cm)38 cm., 46 cm., 62 cm., 82..

Quickview

Ferforje Ahşap Tabela

5.400,00₺

-Ferforje Ahşap TabelaFerforje Ahşap Tabela şık ve dikkat çekici seçenekleriyle Tam işletmenize göre.Ferforje Ahşap Tabela endüstriyel ahşap üzerine koruma verniği atıldıktan sonra lazer kesim metal harfler monte edilmiştir. Birbirinden farklı ve şık Ferforje Ayak seçeneği vardır.  Ferforje Ahşap Tabela çeşitleri ile mekanınıza tam u..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)
canlı tv
inegöl mobilya
Coupon Code