Listeleme:
Quickview

Ahşap Oyma Ferforje Tabela

1.286,25₺

Ferforje Ahşap oyma Fener TabelaAhşap Tabela zeminin de 30 mm Marin ahşap kullanılmıştır. Zemin şekli Cnc de kesilmiştir. Zemin  önce dolgu,  ardından siyah ahşap boya ,ardından beyaz ahşap boya uygulandıktan sonra zımpara makinesi kullanılarak eskitme görünümü sağlanmıştır. Ahşap Çift taraflı Fener Tabela'nı..

Quickview

Ahşap Oyma Tabela

632,84₺

Ahşap Oyma TabelaAyvaz Geyikli Zeytin ve Zeytinyağı Ahşap TabelaAhşap Tabela zeminde 20 mm masif ahşap kullandık. Zemin cnc de oyulduktan sonra silistreden geçirildi . Ahşap Tabelamızın oyulan kısımları kurumsal renklerine ahşap boyasıyla boyandı. Ahşap Tabelamıza dayanıklılığı arttırmak için metal çerçeve ve  koruyucu vernik uygulandı. A..

Quickview

Ahşap Retro Ampullü Tabela

1.270,82₺

Ahşap Retro Ampullü TabelaAhşap,Paslanmaz Metal ve Ampulerle Harmanlanmış Retro TabelaEndüstriyel ahşabın dayanıklılığını arttırmak için çeşitli işlemlerden geçirdikten sonra tasarım detayına göre diğer materyallerle ruhuna üflüyoruz.Paslanmaz metal ampul gibi bir çok farklı uygulama yapılabilir. istenilen her türlü ahşap rengi ve ya eskitme uygula..

Quickview

Ahşap Retro Draft Tabela

617,40₺

Draft Tabela‘nın zemini çok eski hurda ahşaplardan yapılmıştır.Ön kısmına gelen yazılar cnc kesim alüminyumdan imal edilmiştir.Yazıların üstüne kurumsal logo desenleri dijital baskı laminasyon yapılarak aplikasyon yapılmıştır.Tabela’daki harfler ahşap zeminden yükseltilerek monte edilmiştir.Çift taraflı olan bu tabelamızın taşıyıcı gövdesinde demir..

Quickview

Ahşap Yakma Kazıma Tabela

617,40₺

Ahşap Yakma Kazıma Tabela20+20 mm çift kat Ahşap kullandığımız çift taraflı Ahşap  Askılı Tabelamız, masif ahşaplarımızı şalama ile yakma tekniği kullanarakdoğal desenleri ortaya çıkarılmış olup, sonrasında kurumsal logoteyp cnc makinamızda oyulup gerekli ahşap koruma sistemimizden geçirilerek dış mekan kullanıma uygun hale getirilmiştir. Ahşa..

Quickview

Ampullü Ahşap Tabela

1.270,82₺

Ahşap Retro Ampullü TabelaAhşap,Paslanmaz Metal ve Ampulerle Harmanlanmış Retro TabelaEndüstriyel ahşabın dayanıklılığını arttırmak için çeşitli işlemlerden geçirdikten sonra tasarım detayına göre diğer materyallerle ruhuna üflüyoruz.Paslanmaz metal ampul gibi bir çok farklı uygulama yapılabilir. istenilen her türlü ahşap rengi ve ya eskitme u..

Quickview

Askılı Ahşap Ferforje Eskitme Tabela

1.358,28₺

Askılı Ahşap Ferforje Eskitme TabelaEski, kullanılmış inşaat kalaslarından ürettiğimiz Retro ahşap tabelalarımıza ferforje ayak sistemi, fark yaratan tasarım, istenilen yazı ve logoteyp uygulama dahildir.Türkiye ve dünyanın her yerine Ptt kargo ile gönderilir montaja hazır ve montaj aparatlarıyla birlikte logonuzu veya istediğiniz yazıyı bize whats..

Quickview

Bozcaada Ferforje Ahşap Tabela

1.424,44₺

Bozcaada Ferforje Ahşap Tabela60 cm x 90 cm ölçülerinde, çift taraflı , askılı Ferforje Ahşap Tabela..

Quickview

Caffe Shakespeare- Işıksız Eskitme Ferforje Tabela

684,49₺

Caffe Shakespeare Eskitme Ferforje TabelaBirçok  boya ,zımpara vs işlemlerden geçtikten sonra doğal eskitme görünümünü almış tabelamızda 3 mm saç levha kullanılmıştır.Tabelamız çift taraflıdır, ışıksızdır. Eskitme fener tabelamızın yazıları  fırça tekniği ile saç üzerine  yazılmıştır. Montajı için  zincir ve ferfo..

Quickview

Çalı kahvesi Ahşap, metal Tabela

1.131,90₺

Çalı Kahvesi -Ahşap, metal TabelaBölgelere, şehirlere göre masif ahşap ve ya marin kontraplak kullanılmaktadır. Yine aynı sebeplerden dolayı, yazılarda kullandığımızmetaller de galvaniz paslanmaz ile demir sac olarak müşteri tercihine bırakılmıştır. Tabelamızın etrafın metal koruma çemberi bulunmaktadır.Tercihe göre düz veya ferforje ayak gönderilm..

Quickview

Cundalı Bahçe Ferforje Ahşap Tabela

845,32₺

Cundalı Bahçe Ferforje Ahşap TabelaAhşap Tabela zeminde 20 mm masif ahşap kullandık. Zemin cnc de oyulduktan sonra silistreden geçirildi . 40cm x 70cm, 60cm x 90cm, 70cm x 110cm ölçülerde üretilebilir. Ahşap Tabelamıza dayanıklılığı arttırmak için metal çerçeve ve  koruyucu vernik uygulandı. Ahşap Oyma Tabela ya isteğe..

Quickview

Direkli Hazır Tabela

2.572,50₺

Direkli Hazır Tabela;60x60 kutu profil taşıyıcı direk, ferforje dekoratif süsleriyle komplike olarak üretilmektedir, direk yüksekliği standart olarak 300 cm. dirüzerindeki ışıklı tabela 80x60 olarak hazırlanmaktadır. ve istenilen logo ve yazı modeli uygulanmaktadır.standart dışı taleplerinizde lütfen whatsapp ve ya iletişim telefonlarımızdan bize u..

Quickview

Eskitme Sac Tabela

1.029,00₺

Eskitme Sac TabelaYağlı boya fırça yazılı eskitme sac tabela,askılı ferforje ayak sistemi, Fark yaratan tasarım,  istenilen yazı ve logoteyp uygulama dahildir Türkiye ve dünyanın Heryerine Ptt kargo ile gönderilir montaja hazır ve montaj aparatlarıyla birlikte logonuzu veya istediğiniz yazıyı bize whatsapp iletişim hattımızdan gönderebili..

Quickview

Ferforje Tabela

1.337,70₺

Ferforje  TabelaFerforje  Tabela ahşap ve metalin muhteşem uyumudur.Ferforje Hazır Tabela tasarımına göre imalat aşamasında zeminde ahşap ve üzerine pleksi kesim uygulama ile üretilmiştir. Zemin lake boyama ile hem korunmuş hem de pürüzsüz bir görünüm kazanmıştır. Marka logosu ve ismi Pleksi kesim olarak uygulanmıştır.  Birbirin..

Quickview

Ferforje Ahşap Tabela

1.317,12₺

Ferforje Ahşap TabelaFerforje Ahşap Tabela şık ve dikkat çekici seçenekleriyle Tam işletmenize göre.Ferforje Ahşap Tabela endüstriyel ahşap üzerine koruma verniği atıldıktan sonra lazer kesim metal harfler monte edilmiştir. Birbirinden farklı ve şık Ferforje Ayak seçeneği vardır.  Ferforje Ahşap Tabela çeşitleri ile mekanınıza tam uy..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)