Listeleme:
Quickview

Kare Işıklı Fener Tabela

1.016,90₺

Kare Işıklı Fener TabelaKare Işıklı Fener Tabela özel tasarım ve imalatı atölyemiz tarafından yapılan çok şık bir üründür. Çift taraflıdır .Ayak kısmı dayanıklı galvaniz metalden üretilmiştir .İstenilen her renkte üretilebilir . Özel bir ayak ve led aydınlatma sistemine sahiptir .Işıklı Kare Tabelamız çift taraflıdır .Oldukça şık ve markanızı ..

Quickview

3D Led Işıklı Tabela

1.427,33₺

3D Led Tabela140cm x 50cm ebatlarında 3D Led Işıklı Tabela..

Quickview

Arma Fileli Hazır Daire Tabela

745,70₺

 Arma Fileli Hazır Daire TabelaFileli  Hazır  Daire Tabelamızın ön yüzeyi 3 mm beyaz pleksiglass dır.Işıklı Fileli  Hazır Daire Tabelanın yanak ve file kısmı için yan bant  mat boyalı galvanizli paslanmaz metal , ön yüzeyde ise seçeceğiniz materyaller kurumsal renklerde  uygulanmaktadır.Fileli Daire Hazır Tab..

Quickview

Coffe Sektörel Tabela

436,94₺

Coffe Hazır TabelaHazır Tabela 50X45cm Pleksiglass Kendinden boyalı siyah aluminyum yan bantlar yanak harf bükme makinasında imal edilmiştir. 4 mm dekupe edilmiş siyah akrilik pleksiglass lazer kesim ön yüzey üzerine görsel renklerinde 5 mm akrilik pleksiglass lazerde kesilerek yapıştırılmıştır.Arka kapak için 5mm cnc kesim dekota ku..

Quickview

Davul Hazır daire Tabela

873,87₺

Ürün Açıklaması Davul Hazır Daire Tabela nın 3 ayrı ölçüde  üretimi standart olarak  firmamız tarafından yapılmaktadır. Seri üretim ürün olduğu için fiyatı uygundur. Daire Tabela çift tarafı da ışıklı olup, kurumsal logonuzu her iki yönden de görünebilir kılmaktadır.Bu tabela modelimizde aydınlatma olarak sta..

Quickview

Dikdörtgen Hazır Tabela

631,13₺

Dikdörtgen Hazır Tabela12 cm.Alüminyum kanallı kasa silindirde istenilen ölçüde yada aşağıdaki standart ölçülerde  bükülür. İçerisine florasan ve balans montaj edilerek  aydınlatma sağlar. 2 yıl garanti kapsamındadır.  3 mm. pleksi ısıtılmış fırında kalıplara konularak oluşturulur duruma geldiğinde  preslenir. Resimde gördü..

Quickview

Diş kliniği Led Pano

1.359,36₺

Diş Kliniği Tabelası 60 cm. x 60 cm ebatlarındadır . Askılı çift taraflı, animasyonlu, flaşlı, Led Işıklı Diş Tabelası oldukça dikkat çekici bir üründür . Animasyonlu olması sayesinde müşterileriniz sizi daha çabuk fark eder...

Quickview
Quickview

Hazır Daire Püskül Tabela

951,55₺

Hazır  Daire Püskül Tabela..

Quickview

Hazır Tabela-Yaratıcılık Birlikte Güzel

321,39₺

Yaratıcılık Birlikte Güzel-Hazır Tabela..

Quickview

Hazır Ayaklı Tabela

968,06₺

Hazır Ayaklı TabelaHazır Ayaklı Tabela ile siz nereye reklamınız oraya.Hazır Ayaklı Tabela ışıklı ve bombeli tasarımıyla size en iyi hizmeti vermek üzere tasarlanmıştır. Led aydınlatma sistemi sayesinde oldukça parlak ve dikkat çekicidir. Hafif malzemeden üretilmiştir, taşıması kolaydır. Özellikle fuar ve standalar için gayet uygun bir üründür. Tal..

Quickview

Hazır Bombeli Tabela

485,49₺

Hazır Bombeli TabelaHazır Bombeli Tabela istenilen yere zincirle asılabilen ışıklı ve her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. İstenilen ebatta üretilebilir.2 yıl süreyle servis garantilidir. İsteğe göre üzerine tasarım ve uygulama desteği tarafımızdan sağlanır. Şık ve kullanışlı Hazır Bombeli Tabelaişletmenizi en iyi şekilde yansıtmak üzere tasarlanm..

Quickview

Hazır Daire Tabela-Ponte di Gelato

810,08₺

Ponte di Gelato- Hazır Daire Tabela..

Quickview

Hazır Elips Tabela-Palya Restaurant

934,36₺

Palya Restaurant- Hazır Elips Tabela12 cm. Alüminyum kanallı kasa silindirde 3 ayrı ebatta  bükülür.İçerisine florasan ve balans montaj edilerek  aydınlatma sağlanılır.Firma onayınızı müteakip 2-3 iş gününde teslim edilir..

Quickview

Hazır Kare Tabela-Hairzlich

1.016,90₺

 Kare Hazır Tabela-HairzlichKare Hazır TabelaHer türlü iklim koşuluna dayanıklı malzemeden üretilen şık ve özel üretim led aydınlatmalı Hazır Kare Tabela ebat seçenekleri ile hizmetinizdedir.Çift taraflı sabit ayaklı led aydınlatmalı Kare Hazır TabelaEk bilgiBOYUTLAR60 × 60 × 7 cmEBAT (CM)50 x 50cm, 60 x 60 cm, 70 x 70 cm, 80 x ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)