Listeleme:
Quickview

Kare Işıklı Fener Tabela

1.183,35₺

Kare Işıklı Fener TabelaKare Işıklı Fener Tabela özel tasarım ve imalatı atölyemiz tarafından yapılan çok şık bir üründür. Çift taraflıdır .Ayak kısmı dayanıklı galvaniz metalden üretilmiştir .İstenilen her renkte üretilebilir . Özel bir ayak ve led aydınlatma sistemine sahiptir .Işıklı Kare Tabelamız çift taraflıdır .Oldukça şık ve markanızı ..

Quickview

3D Led Işıklı Tabela

1.512,63₺

3D Led Tabela140cm x 50cm ebatlarında 3D Led Işıklı Tabela..

-9%
Quickview

Arma Fileli Hazır Daire Tabela

720,30₺ 790,27₺

 Arma Fileli Hazır Daire TabelaFileli  Hazır  Daire Tabelamızın ön yüzeyi 3 mm beyaz pleksiglass dır.Işıklı Fileli  Hazır Daire Tabelanın yanak ve file kısmı için yan bant  mat boyalı galvanizli paslanmaz metal , ön yüzeyde ise seçeceğiniz materyaller kurumsal renklerde  uygulanmaktadır.Fileli Daire Hazır Tab..

Quickview

Çift Taraflı Fileli Tabela

790,27₺

Çift Taraflı Fileli Işıklı TabelaÇift taraflı fileli Işıklı tabelanın alüminyum aksamları mat siyah boyalı olup,ön yüzeyi buzlu pleksiglas üzerine siyah dişi folyo kesimlidir.Aydınlatması içten samsung marka kırmızı led uygulamalıdır.Farklı ebatlarda üretilmektedir...

Quickview

Coffe Sektörel Tabela

463,05₺

Coffe Hazır TabelaHazır Tabela 50X45cm Pleksiglass Kendinden boyalı siyah aluminyum yan bantlar yanak harf bükme makinasında imal edilmiştir. 4 mm dekupe edilmiş siyah akrilik pleksiglass lazer kesim ön yüzey üzerine görsel renklerinde 5 mm akrilik pleksiglass lazerde kesilerek yapıştırılmıştır.Arka kapak için 5mm cnc kesim dekota ku..

Quickview

Davul Hazır daire Tabela

926,10₺

Ürün Açıklaması Davul Hazır Daire Tabela nın 3 ayrı ölçüde  üretimi standart olarak  firmamız tarafından yapılmaktadır. Seri üretim ürün olduğu için fiyatı uygundur. Daire Tabela çift tarafı da ışıklı olup, kurumsal logonuzu her iki yönden de görünebilir kılmaktadır.Bu tabela modelimizde aydınlatma olarak sta..

Quickview

Diş kliniği Led Pano

1.440,60₺

Diş Kliniği Tabelası 60 cm. x 60 cm ebatlarındadır . Askılı çift taraflı, animasyonlu, flaşlı, Led Işıklı Diş Tabelası oldukça dikkat çekici bir üründür . Animasyonlu olması sayesinde müşterileriniz sizi daha çabuk fark eder...

Quickview

Emirgan Sütiş Tabela

1.014,39₺

..

Quickview

Gold Krom Fileli Hazır Daire Tabela

1.646,40₺

Gold Krom Fileli Hazır Daire TabelaGold Krom Fileli Daire Hazır Tabela 1.2 mm  fileli olup  yanaklar 12 cm gold kromdur. Gold Krom Fileli Daire Hazır Tabela nın ön yüzeyi 4 mm beyaz pleksiglass lazer kesimdir. Gold Krom Fileli Daire Hazır Tabela içten samsung marka led ile aydınlatılmıştır.Yandan düz ayaklı olan..

Quickview

Hazır Daire Püskül Tabela

1.080,45₺

Hazır  Daire Püskül Tabela..

Quickview

Hazır Tabela-Yaratıcılık Birlikte Güzel

411,60₺

Yaratıcılık Birlikte Güzel-Hazır Tabela..

Quickview

Hazır Ayaklı Tabela

1.025,91₺

Hazır Ayaklı TabelaHazır Ayaklı Tabela ile siz nereye reklamınız oraya.Hazır Ayaklı Tabela ışıklı ve bombeli tasarımıyla size en iyi hizmeti vermek üzere tasarlanmıştır. Led aydınlatma sistemi sayesinde oldukça parlak ve dikkat çekicidir. Hafif malzemeden üretilmiştir, taşıması kolaydır. Özellikle fuar ve standalar için gayet uygun bir üründür. Tal..

Quickview

Hazır Bombeli Tabela

617,40₺

Hazır Bombeli TabelaHazır Bombeli Tabela istenilen yere zincirle asılabilen ışıklı ve her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. İstenilen ebatta üretilebilir.2 yıl süreyle servis garantilidir. İsteğe göre üzerine tasarım ve uygulama desteği tarafımızdan sağlanır. Şık ve kullanışlı Hazır Bombeli Tabelaişletmenizi en iyi şekilde yansıtmak üzere tasarlanm..

Quickview

Hazır Daire Tabela-Ponte di Gelato

1.029,00₺

Ponte di Gelato- Hazır Daire Tabelamız yan ayak standart olarak satılmakta olup, opsiyon olarak askılı ferforje ve bahçeli mekanlar için direk tipi ayak seçeneği vardır.Ürünümüz açık havada kullanım için üretilmiş olup tüm hava şartlarına dayanıklı olup ışıklıdır ve 2 yıl üretici garantisindedir...

Quickview

Hazır Daire Tek Yönlü Tabela

513,37₺

Hazır Daire Tek Yönlü TabelaAlüminyum yanak, ön yüzey pleksiglass olup tak çalıştır ,modül led aydınlatmalıdır. Tek yönlüdür.Askı aparatı isteğe göre hazırlanmaktadır...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)