Listeleme:
Quickview

Fileli Paslanmaz Optik Tabela

16.800,00₺

 Fileli Paslanmaz Optik Tabela120x44cm ebatlarında gold paslanmaz fileli  çerçeve , ön yüz plexi kaplı,  RGB piksel led ile ışıklandırılmış, tek  bir üründe farklı renkler/geçişli renkler  ile aydınlatma imkanı olan özel bir optik/gözlük  tabela...

Quickview

3 D Led Işıklı Dondurma Maketi

6.600,00₺

 Ön yüzü plexiglasstan farklı renkler ile tasarlanmış, yanakları metal 3D Led Dondurma Maketi.Işıklandırma ledler ile sağlanmakta olup, trafosu ile birlikte teslim edilmektedir.52cm x90cm x 6.5cm ana gövde 136cm ayaklı yükseklik..

Quickview

3D Led Işıklı Tabela

7.680,00₺

3D Led ışıklı tabelanın yan bantları alüminyum ,üst kısmı  lazer kesim pleksi kabartma olarak atölyemiz tarafından imalatı yapılmıştır. Görülen her renk, lazer kesim pleksi kabartmadır. Tabelada erhangi bir folyo kesim ya da boyama uygulanmamıştır. Arkası 5 mm dekota ile kapatılmıştır. Askı aparatı ve 220 V uyumlu trafo ile gönderilir ,tr..

Quickview

3D Led Işıklı Tabela

5.400,00₺

3D Led Tabela140cm x 50cm ebatlarında 3D Led Işıklı TabelaFiyatlarımız atölye teslim fiyatlardır. Nakliye, sandıklama ve montaj fiyatlara dahil değildir...

Quickview

Almanya Berber Tabela

4.440,00₺

Almanya Berber Tabela;Tek yönlü, aluminyum çerçeve, kesme kabartma harfler ve led aydınlarmasıyla vazgeçemeyeceğiniz bir marka tanıtım tabelasıdır...

Quickview

Cafe Led Işıklı Tabela

3.600,00₺

Cafe Led Işıklı Tabelacafe led ışıklı tabelaaskı apararatlıTrafo dahildir enerji tüketimi çok azdır .% 100 yerli malıdırÖn Yüzey : Kalıplarla ısı yardımıyla şekillendirilmiş termoform plastik levhaArka kapak : 3mm kalınlığında dekota (foreks)Çalışma Voltajı : 12 V priz tipi adaptör (220 V a takılır). Adaptör fiyata dahildir, ürünle b..

Quickview

Çay Led Işıklı Tabela

3.960,00₺

Çay Led Işıklı TabelaÇay Led  Işıklı Tabela üretim aşamasında yan bantları alüminyumdan yapılmış  olup , harf  dönme makinesinde eksiz ve kaynaksız olarak üretilmiştir.Yan bant  6 cm et kalınlığında kendinden boyalı alüminyumdur . Çay Led Işıklı Tabela ön yüzeyinde lazer de dekupe 5 mm siyah pleksiglass kesilmiştir . Bu siyah pl..

Quickview

Coffee Sektörel Tabela

4.200,00₺

Coffe Hazır TabelaHazır Tabela 50X45cm Pleksiglass Kendinden boyalı siyah aluminyum yan bantlar yanak harf bükme makinasında imal edilmiştir. 4 mm dekupe edilmiş siyah akrilik pleksiglass lazer kesim ön yüzey üzerine görsel renklerinde 5 mm akrilik pleksiglass lazerde kesilerek yapıştırılmıştır.Arka kapak için 5mm cnc kesim dekota ku..

Quickview

Çorba Hazır Işıklı Tabela

4.200,00₺

Çorba Hazır Işıklı TabelaÇorba Hazır Işıklı Tabela yan bantları alüminyum, üst kısmı pleksi lazer kesim kabartma olarak atölyemiz tarafından imal edilmiştir. Görülen her renk lazer kesim pleksi kabartmadır. Herhangi bir folyo kesim ya da boyama uygulanmamıştır. Arkası 5 mm dekota ile kapatılmıştır. Askı aparatı bulunmaktadır ve fiyata dahildir, ürü..

Quickview

Dikdörtgen Hazır Tabela

9.000,00₺

Dikdörtgen Hazır Tabela..

Quickview

Dilimli Kare Tabela

6.840,00₺

Dilimli Kare  Tabelaİki dilimden oluşan  ayrıcalıklı bir estetiğe sahip olan kare tabelamız ön yüzleri plexiglass üzeri folyo kesim logo ve yazılardan oluşmakta olup , farklı ebatlarda imal edilebilmektedir.50x50cm ve 60x60cm olarak değişik ebat seçeneği mevcuttur.Çift yüzlü ve ışıklıdır...

Quickview

Dondurma Led Işıklı Tabela

4.200,00₺

Dondurma Led Işıklı TabelaDondurma Led Işıklı Tabela yan bantları alüminyum, üst kısmı pleksi lazer kesim kabartma olarak atölyemiz tarafından imalatı yapılmıştır. Görülen her Renk lazer kesim pleksi kabartmadır. Herhangi bir folyo kesim ya da boyama uygulanmamıştır. Arkası 5 mm dekota İle kapatılmıştır. Askı aparatı bulunmaktadır ve fiyata dahildi..

Quickview

Dondurma Maketi-Hazır Işıklı Tabela

5.520,00₺

Dondurma Maketi-Hazır Işıklı  TabelaŞeffaf plexi üzerine folyo kesim ve neon hortum led aydınlatma ile ışıklandırılmış harika bir dondurma görseli... Tek yapmanız gereken bizi aramak.70cm ve 90cm yükseklik olarak 2 farklı ebatta üretimdedir. İstek doğrultusunda renklerde değişiklik yapılabilir...

Quickview

Et Döner Hazır Işıklı Tabela

4.080,00₺

Et Döner Hazır Işıklı TabelaTrafosu ile birlikte gönderilir, trafo fiyata dahildir.Enerji tüketimi çok azdır.% 100 Yerli üretimdir atölyemizce üretilmektedir.Sipariş esnasında bildirilerek istenen renkte üretilebilir, yazıları değiştirilebilir.Ön Yüzey : Yan bantları 4 cm alüminyum ve üst yüzeyi pleksiglass kabartmadır.Arka kapak : 5 mm kalınlığınd..

Quickview

Ferforje Tabela

10.560,00₺

Meria - Ferforje TabelaMetal oyma ferforje tabela bir tasarım tabeladır.45x50cm ebatlarında çift taraflı  metal oyma tabelanın metal yüzeyleri logo ve yazılar için oyulduktan sonra doğal halinde bırakılarak verniklenmiştir. Aydınlatmaları içten  beyaz samsung led döşenerek yapılmıştır. Ferforje ayaklarla monte edilmiştir. Trafosu ile..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 50 (4 Sayfa)
canlı tv
inegöl mobilya
Coupon Code