Listeleme:
Quickview

Çam Ağacı- Neon Hortum Led Işıklı Tabela

4.950,00₺

 Çam Ağacı- Neon Hortum Led Işıklı Tabela150x97 cm ebatlarda, ayak yüksekliği 180cm  şeffaf plexi zemin üzerine beyaz neon hortum led döşenerek tasarlanmış şık bir çam ağacı.Colins Firması için ürettik. O zaman mutlu yıllar!!Fiyatlarımız atölye teslim fiyatlardır. Nakliye, sandıklama ve montaj fiyatlara dahil değildir...

Quickview

Daire Hazır Tabela

3.036,00₺

 Hazır Daire TabelaAluminyum yanak, ön yüzey lazer kesim yazıdan oluşan bu Hazır Daire Tabela tak çalıştır ,modül led aydınlatmalıdır.Tek yönlüdür.Fiyatlarımız atölye teslim fiyatlardır. Nakliye, sandıklama ve montaj fiyatlara dahil değildir..

Quickview

Fileli Paslanmaz Optik Tabela

11.760,00₺

 Fileli Paslanmaz Optik Tabela120x44cm ebatlarında gold paslanmaz fileli  çerçeve , ön yüz plexi kaplı,  RGB piksel led ile ışıklandırılmış, tek  bir üründe farklı renkler/geçişli renkler  ile aydınlatma imkanı olan özel bir optik/gözlük  tabela...

Quickview

Gold Krom Fileli Hazır Daire Tabela

3.696,00₺

Gold Krom Fileli Daire Hazır Tabela 1.2 mm  fileli olup  yanaklar 12 cm gold kromdur. Gold Krom Fileli Daire Hazır Tabela nın ön yüzeyi 4 mm beyaz pleksiglass lazer kesimdir. Gold Krom Fileli Daire Hazır Tabela içten samsung marka led ile aydınlatılmıştır.Yandan düz ayaklı olan çift taraflı ışıklı tabelamızı..

Quickview

3 D Led Işıklı Dondurma Maketi

5.400,00₺

 Ön yüzü plexiglasstan farklı renkler ile tasarlanmış, yanakları metal 3D Led Dondurma Maketi.Işıklandırma ledler ile sağlanmakta olup, trafosu ile birlikte teslim edilmektedir.52cm x90cm x 6.5cm ana gövde 136cm ayaklı yükseklik..

Quickview

3D Led Işıklı Tabela

3.894,00₺

3D Led Tabela140cm x 50cm ebatlarında 3D Led Işıklı TabelaFiyatlarımız atölye teslim fiyatlardır. Nakliye, sandıklama ve montaj fiyatlara dahil değildir...

Quickview

Ahşap-Neon Cafe Tabela

6.336,00₺

Ahşap-Neon TabelaDış mekan için tasarlanmış boyalı ahşap üzerine neon hortum led döşenerek ışıklandırılmış şık bir çift yönlü tabela. ..

Quickview

Ahşap-neon Dondurma Tabela

6.336,00₺

Ahşap-neon Dondurma Tabela..

Quickview

Almanya Berber Tabela

3.300,00₺

Almanya Berber Tabela;Tek yönlü, aluminyum çerçeve, kesme kabartma harfler ve led aydınlarmasıyla vazgeçemeyeceğiniz bir marka tanıtım tabelasıdır...

Quickview

Cafe Led Işıklı Tabela

2.700,00₺

Cafe Led Işıklı Tabelacafe led ışıklı tabelaaskı apararatlıTrafo dahildir enerji tüketimi çok azdır .% 100 yerli malıdırÖn Yüzey : Kalıplarla ısı yardımıyla şekillendirilmiş termoform plastik levhaArka kapak : 3mm kalınlığında dekota (foreks)Çalışma Voltajı : 12 V priz tipi adaptör (220 V a takılır). Adaptör fiyata dahildir, ürünle b..

Quickview

Çay Led Işıklı Tabela

2.700,00₺

Çay Led Işıklı TabelaÇay Led  Işıklı Tabela üretim aşamasında yan bantları alüminyumdan yapılmış  olup , harf  dönme makinesinde eksiz ve kaynaksız olarak üretilmiştir.Yan bant  6 cm et kalınlığında kendinden boyalı alüminyumdur . Çay Led Işıklı Tabela ön yüzeyinde lazer de dekupe 5 mm siyah pleksiglass kesilmiştir . Bu siyah pl..

Quickview

Coffee Sektörel Tabela

2.700,00₺

Coffe Hazır TabelaHazır Tabela 50X45cm Pleksiglass Kendinden boyalı siyah aluminyum yan bantlar yanak harf bükme makinasında imal edilmiştir. 4 mm dekupe edilmiş siyah akrilik pleksiglass lazer kesim ön yüzey üzerine görsel renklerinde 5 mm akrilik pleksiglass lazerde kesilerek yapıştırılmıştır.Arka kapak için 5mm cnc kesim dekota ku..

Quickview

Çorba Hazır Işıklı Tabela

2.880,00₺

Çorba Hazır Işıklı TabelaÇorba Hazır Işıklı Tabela yan bantları alüminyum, üst kısmı pleksi lazer kesim kabartma olarak atölyemiz tarafından imal edilmiştir. Görülen her renk lazer kesim pleksi kabartmadır. Herhangi bir folyo kesim ya da boyama uygulanmamıştır. Arkası 5 mm dekota ile kapatılmıştır. Askı aparatı bulunmaktadır ve fiyata dahildir, ürü..

Quickview

Daire Hazır Tabela

3.480,00₺

Daire Hazır Tabela40 cm. ile 120 cm. aralığında Led ışıklı çift taraflı Fileli daire tabela ..

Quickview

Daire Işıklı Tabela

3.366,00₺

Daire Işıklı Tabela56cm çapındaki bu  fileli daire ışıklı ve çift yönlü tabelanın tasarımı ve üretimi tamamen firmamız tarafından yapılmıştır.Yan ayakla monte edilmektedir, iç ve dış mekan için kullanıma uygundur. Adaptörü ile birlikte teslim edilmektedir...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 98 (7 Sayfa)
canlı tv
inegöl mobilya
Coupon Code