Listeleme:
Quickview

3D Led Işıklı Tabela

2.469,29₺

3D Led Tabela140cm x 50cm ebatlarında 3D Led Işıklı Tabela..

Quickview

Barber Shop -Sektörel Tabela

1.106,48₺

Barber Shop -Sektörel Tabela50 x 30 ebatlarında Sektörel Tabela..

Quickview

Cafe Led Işıklı Tabela

419,95₺

Cafe Led Işıklı Tabelacafe led ışıklı tabelaaskı apararatlıTrafo dahildir enerji tüketimi çok azdır .% 100 yerli malıdırÖn Yüzey : Kalıplarla ısı yardımıyla şekillendirilmiş termoform plastik levhaArka kapak : 3mm kalınlığında dekota (foreks)Çalışma Voltajı : 12 V priz tipi adaptör (220 V a takılır). Adaptör fiyata dahildir, ürünle b..

Quickview

Çay Led Işıklı Tabela

923,88₺

Çay Led Işıklı TabelaÇay Led  Işıklı Tabela üretim aşamasında yan bantları alüminyumdan yapılmış  olup , harf  dönme makinesinde eksiz ve kaynaksız olarak üretilmiştir.Yan bant  6 cm et kalınlığında kendinden boyalı alüminyumdur . Çay Led Işıklı Tabela ön yüzeyinde lazer de dekupe 5 mm siyah pleksiglass kesilmiştir . Bu siyah pl..

Quickview

Coffee Sektörel Tabela

755,91₺

Coffe Hazır TabelaHazır Tabela 50X45cm Pleksiglass Kendinden boyalı siyah aluminyum yan bantlar yanak harf bükme makinasında imal edilmiştir. 4 mm dekupe edilmiş siyah akrilik pleksiglass lazer kesim ön yüzey üzerine görsel renklerinde 5 mm akrilik pleksiglass lazerde kesilerek yapıştırılmıştır.Arka kapak için 5mm cnc kesim dekota ku..

Quickview

Çorba Hazır Işıklı Tabela

740,79₺

Çorba Hazır Işıklı TabelaÇorba Hazır Işıklı Tabela yan bantları alüminyum, üst kısmı pleksi lazer kesim kabartma olarak atölyemiz tarafından imal edilmiştir. Görülen her renk lazer kesim pleksi kabartmadır. Herhangi bir folyo kesim ya da boyama uygulanmamıştır. Arkası 5 mm dekota ile kapatılmıştır. Askı aparatı bulunmaktadır ve fiyata dahildir, ürü..

Quickview

Dondurma Led Işıklı Tabela

923,88₺

Dondurma Led Işıklı TabelaDondurma Led Işıklı Tabela yan bantları alüminyum, üst kısmı pleksi lazer kesim kabartma olarak atölyemiz tarafından imalatı yapılmıştır. Görülen her Renk lazer kesim pleksi kabartmadır. Herhangi bir folyo kesim ya da boyama uygulanmamıştır. Arkası 5 mm dekota İle kapatılmıştır. Askı aparatı bulunmaktadır ve fiyata dahildi..

Quickview

Dondurma Soft Köpük Maket

2.133,33₺

 Dondurma Soft Köpük MaketSoft Köpük Dondurma MaketiSoft Köpük Dondurma Maketi dayanıklı fiberglass malzemeden üretilmiştir. İklim koşullarına dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür . Akrilik bazlı boya ile boyandığı için renklerinde solma yapmaz . Metal ayak kısmı katlanabilirdir, arzu ederseniz farklı ayak modelleri uyg..

Quickview

Et Döner Hazır Işıklı Tabela

556,01₺

Et Döner Hazır Işıklı TabelaTrafosu ile birlikte gönderilir, trafo fiyata dahildir.Enerji tüketimi çok azdır.% 100 Yerli üretimdir atölyemizce üretilmektedir.Sipariş esnasında bildirilerek istenen renkte üretilebilir, yazıları değiştirilebilir.Ön Yüzey : Yan bantları 4 cm alüminyum ve üst yüzeyi pleksiglass kabartmadır.Arka kapak : 5 mm kalınlığınd..

Quickview
Quickview

Hokkah Lounge Nargile

604,72₺

Hokkah Nargile 3D led Tabela Neon Etkili Işıklı Kutu Harf Tabela 50x32 ebatlarındaki bu imalatımız 5mm lazer kesim akrilik pleksiglass, 4 mm siyah dekupe pleksiglass üzerine yapıştırılarak uygulanmıştır. Yan bantlar siyah alüminyum yanak harf bükme makinasında şekillendirilmiştir. Yağmur ve güneşten etkilenmeyen bu 3D Led Tabelalarımız sizl..

Quickview

Işıklı 3D Tabela

1.814,17₺

-Işıklı 3D Tabela..

Quickview

Işıklı Dondurma Maketi 120 cm

2.351,71₺

Dondurma MaketiDondurma Maketi şık ve dikkat çekiciliği ile müşterilerinizin sizi daha çabuk fark etmesini sağlar. Led aydınlatmalı bir üründür, hem gece hem gündüz ihtiyacı tam karşılamak üzere tasarlanmıştır. Siparişiniz esnasında renk değişimi talep edebilirsiniz .Dondurma Maketi dayanıklı fiberglass malzemeden üretilmiştir.İklim koşu..

-16%
Quickview

Işıklı Dondurma Maketi 175 cm

5.207,35₺ 6.215,22₺

Dondurma MaketiDondurma Maketi şık ve dikkat çekiciliği ile müşterilerinizin sizi daha çabuk fark etmesini sağlar. Led aydınlatmalı bir üründür, hem gece hem gündüz ihtiyacı tam karşılamak üzere tasarlanmıştır. Siparişiniz esnasında renk değişimi talep edebilirsiniz .Dondurma Maketi dayanıklı fiberglass malzemeden üretilmiştir.İklim koşulların..

Quickview

Işıklı Neon Kumpir Tabela

1.427,82₺

Işıklı Neon Kumpir TabelaEk bilgiAğırlık1 kgBoyutlar60 × 35 × 7 cm..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 38 (3 Sayfa)