Listeleme:
Quickview

3 D Led Işıklı Dondurma Maketi

6.600,00₺

 Ön yüzü plexiglasstan farklı renkler ile tasarlanmış, yanakları metal 3D Led Dondurma Maketi.Işıklandırma ledler ile sağlanmakta olup, trafosu ile birlikte teslim edilmektedir.52cm x90cm x 6.5cm ana gövde 136cm ayaklı yükseklik..

Quickview

A Plastik Reklam Dubası

1.560,00₺

A Plastik Reklam DubasıA pano duba kaldırım reklam dubalarıEk bilgiAğırlık5 kgBoyutlar93 × 50 × 12 cm..

Quickview

Baklavacı Duba

2.760,00₺

..

Quickview

Büyük reklam plastik duba

2.160,00₺

Büyük reklam plastik duba2 parçalı su kum konulabilir hazneli reklam dubasıEk bilgiAğırlık4.5 kgBoyutlar130 × 50 × 33 cmLogo YazıBaskılı, boş..

Quickview

Cafe Pastane Reklam Dubası

3.000,00₺

Cafe Pastane Reklam DubasıÜrün 5 mm kalınlıkta alüminyum   kompozit panel levhadan üretilmiştir. Görsel yazılar  folyo dijital baskı  ve çift taraflıdır. Hava koşullarına dayanıklı olup 20 lt. su bidonu ile birlikte gönderilmektedir.  Görsel üzerine firma logosu veya işletme adı yazdırabilirsiniz. Firmanıza  özel tasar..

Quickview

Çilingir Anahtarcı Reklam Dubası

3.600,00₺

Çilingir Anahtarcı Reklam DubasıÜrünü 5 mm kalınlıkta alüminyum   kompozit panel levhadan üretilmiştir. Görsel yazılar  folyo dijital baskı  ve çift taraflıdır. Hava koşullarına dayanıklı olup 20 lt. su bidonu ile birlikte gönderilmektedir.  Görsel üzerine firma logosu veya işletme adı yazdırabilirsiniz.  Firmanıza&nbs..

Quickview

Dondurma Maketi-Hazır Tabela

4.080,00₺

Nefis Dondurma-Hazır Dondurma Maketi Ürünü 5 mm kalınlıkta alüminyum   kompozit panel levhadan üretilmiş tir görsel yazılar  folyo dijital baskı  ve çift taraflıdır .Hava koşullarına dayanıklı olup 20 l su bidonu ile birlikte gönderilmektedir.  Görsel üzerine firma logosu veya işletme adı yazdırabilirsiniz . Firmanıza ait&n..

Quickview

Dondurma Maketi-Hazır Tabela

8.400,00₺

Dondurma MaketiDondurma Maketi şık ve dikkat çekiciliği ile müşterilerinizin sizi daha çabuk fark etmesini sağlar. Led aydınlatmalı bir üründür, hem gece hem gündüz ihtiyacı tam karşılamak üzere tasarlanmıştır. Siparişiniz esnasında renk değişimi talep edebilirsiniz .Dondurma Maketi dayanıklı fiberglass malzemeden üretilmiştir.İklim koşul..

Quickview

Dondurma Soft Köpük Maket

8.400,00₺

 Dondurma Soft Köpük MaketSoft Köpük Dondurma MaketiSoft Köpük Dondurma Maketi dayanıklı fiberglass malzemeden üretilmiştir. İklim koşullarına dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür . Akrilik bazlı boya ile boyandığı için renklerinde solma yapmaz . Metal ayak kısmı katlanabilirdir, arzu ederseniz farklı ayak modelleri uyg..

Quickview

Dönerci Reklam Dubası

3.840,00₺

Dönerci Reklam DubasıÜrünü 5 mm kalınlıkta alüminyum   kompozit panel levhadan üretilmiştir. Görsel yazılar  folyo dijital baskı  ve çift taraflıdır.  Hava koşullarına dayanıklı olup 20 lt su bidonu ile birlikte gönderilmektedir.  Görsel üzerine firma logosu veya işletme adı yazdırabilirsiniz. Firmanıza  özel tasa..

Quickview

Fırıncı Reklam Dubası

3.360,00₺

Fırıncı Reklam Dubası..

Quickview

Fırıncı Reklam Dubası

3.360,00₺

Fırıncı Reklam DubasıÜrünü 5 mm kalınlıkta alüminyum   kompozit panel levhadan üretilmiş tir görsel yazılar  dijital baskı  ve çift taraflıdır Hava koşullarına dayanıklı olup 20 l su bidonu ile birlikte gönderilmektedir  Görsel üzerine firma logosu veya işletme adı yazdırabilirsiniz firmanıza  özel tasarım çalışmalar y..

Quickview

Işıklı Dondurma Maketi 120 cm

7.800,00₺

Dondurma MaketiDondurma Maketi şık ve dikkat çekiciliği ile müşterilerinizin sizi daha çabuk fark etmesini sağlar. Led aydınlatmalı bir üründür, hem gece hem gündüz ihtiyacı tam karşılamak üzere tasarlanmıştır. Siparişiniz esnasında renk değişimi talep edebilirsiniz .Dondurma Maketi dayanıklı fiberglass malzemeden üretilmiştir.İklim koşu..

Quickview

Işıklı Dondurma Maketi 175 cm

13.200,00₺

Dondurma MaketiDondurma Maketi şık ve dikkat çekiciliği ile müşterilerinizin sizi daha çabuk fark etmesini sağlar. Led aydınlatmalı bir üründür, hem gece hem gündüz ihtiyacı tam karşılamak üzere tasarlanmıştır. Siparişiniz esnasında renk değişimi talep edebilirsiniz .Dondurma Maketi dayanıklı fiberglass malzemeden üretilmiştir.İklim koşulların..

Quickview

Işıklı Menü Tahtası

16.200,00₺

Işıklı Menü Tahtası..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)
canlı tv
inegöl mobilya
Coupon Code