Listeleme:
Quickview

Ahşap Kesme Harf Cephe Tabela-Albena

2.196,32₺

ALBENA-Ahşap Kesme Harf Cephe Tabela..

-3%
Quickview

Ahşap Anıt Logo Tabela

1.822,59₺ 1.873,22₺

Ahşap Anıt LogoLogo ön ve arka yüzey 18 mm masif ahşaptan imal edilmiştir. Harfin ön yüzeyi cnc makinasında kesilmiştir. Ahşap logo' nun yan bandı ahşap ısıtılma tekniği ile marin kontrplaktan dönülmüştür. Ahşap Anıt Logomuz kurumsal renk kullanılarak eskitme şeklinde Ahşap boya ile boyanmış ardından zımparalanarak ve verniklenerek son ha..

Quickview

Ahşap Askılı Tabela

1.012,55₺

Ahşap Askılı TabelaDoğal Kanada ladin ağacı kullanılarak hazırlanan tabelamız, ahşap koruyucu ve renklendiriciler ile işlemden geçtikten sonra logoteyp ve yazılarınız cnc de oyma tekniği ile metalle, ya da kabartılarak ahşaba uygulanır , daha sonra oyulan alanlar yağlı boya kullanılarak kurumsal veya istediğiniz renklerde boyanır, en son koruyucu d..

Quickview

Ahşap Cepha Tabelası

2.278,24₺

Ahşap Cephe Tabelası18 mm. endüstriyel Ladin masif ahşap kullandığımız Ahşap Tabelamızda, ahşap renk seçeneğimiz vardır.Harflerimiz ise 3 mm.  siyah sac kullanılarak lazer kesim yapılıp ,koruyucu ve renklendirici boyaları atıldıktan sonra, ahşap zeminimize vidalar ile sabitlenmektedir. En son olarak Ahşap Tabelamı..

Quickview

Ahşap Cephe Tabelası

2.278,24₺

Ahşap Cephe Tabelası18 mm. endüstriyel Ladin masif ahşap kullandığımız Ahşap Tabelamızda, ahşap renk seçeneğimiz vardır.Harflerimiz ise 3 mm.  siyah sac kullanılarak lazer kesim yapılıp ,koruyucu ve renklendirici boyaları atıldıktan sonra, ahşap zeminimize vidalar ile sabitlenmektedir. En son olarak Ahşap Tabelamızın etrafına yine demir k..

Quickview

Ahşap Daire Tabela-Masal Kids

844,77₺

Masal Kids-Ahşap Tabela18 mm masif ahşap üzerine kazıma boyama yazı yazılarak oluşturulan bu Ahşap Tabelanın çevresine metal çember dönülerek hem görsel hem de koruma sağlanmıştır..

Quickview

Ahşap Eskitme Boyama Tabela

911,30₺

Şehir Üniversitesi Mezunlar Derneği Eskitme Ahşap Oyma Tabela Üretimi30 mm masif ahşap panelden imal edilmiştir.Ahşap Tabela ön yüzeyi Cnc de oyularak kurumsal logo ve yazı oluşturulmuştur, sonrasında beyaz ahşap eskitme halini alması için birçok aşamadan geçmiştir. İç kısım müşterimizin belirttiği kurumsal ral kodlarında ahşap boyas..

Quickview

Ahşap Eskitme Boyama Tabela

535,64₺

Ahşap Eskitme Boyama TabelaVilla Turkuaz için hazırladığımız eskitme ahşap üzeri oyma boyama tabelamız.50x30cm60x40cm70x50cm80x60cm ebatlarında üretimimiz devam etmektedir...

Quickview

Ahşap Fırça Yazısı Tabela-Marin Köşk

1.215,06₺

Marin Köşk-Ahşap Fırça Yazısı Tabela..

Quickview

Ahşap Kabartma Tarbigem Tabela

1.164,43₺

Tarbigem Ahşap TabelaAhşap Tabela 18 mm masif ahşaptan imal edilmiştir. Zemin modeli cnc de kesilip raspalanmıştır. Kurumsal çalışma baz alınarak 3 farklı tonda renklendirme yapılmıştır. Figür ve yazılar cnc makinada kesilmiş, kenar kontur ve yazılarda 8 mm marin ahşap kullanılmıştır.Son olarak ahşap dolgu ve ipek mat vernik kullanılarak ..

Quickview

Ahşap Kazıma Boyama Tabela - Tazelist

507,39₺

Tazelist-Ahşap Kazıma Boyama Tabela30mm ahşap üzerine kazıma boyama yazılı Ahşap Tabela..

Quickview

Ahşap Kazıma Tabela

1.000,70₺

Ahşap Kazıma TabelaKısmet Pansiyon için yaptığımız masif ahşap üzeri Kazıma Boyama Tabela..

Quickview

Ahşap Lazer Kazıma Tabela

222,76₺

Ahşap Lazer Kazıma TabelaGünümüzde Bazı müşterilerimiz hızlı bir beklenti içinde olduğundan, bizde stoklarımızda standart ölçüde ahşapları tutmaya başladık. Ahşap Kazıma Tekniği ile Artık ürün sayfamızdaki "dosya gönder" butonuna tıklayarak yazı ve logolarınızı gönderebilir, aynı gün kargo isteyebilirsiniz. Makine parkurumuza ek..

Quickview

Ahşap Menü Panosu

732,88₺

Ahşap Menü Panosu..

Quickview

Ahşap Metal Bay Bayan WC Tabelası

151,88₺

Ahşap Metal Bay Bayan WC Tabelası18 mm. masif ahşaptan kesilen zemin, ahşap renklendirici boyalarla eskitilmiştir. Rutubetli ortamlara uygunluk için ahşap koruyucu dolgu ve saten vernikle koruma altına alınmıştır, figürler 6 mm marin kontradan kesilip en son satine paslanmaz pictogram figürlerinin montajı ile enfes görüntüsüne ulaşmıştır.20 cm. tek..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 43 (3 Sayfa)