Listeleme:
-3%
Quickview

Ahşap Anıt Logo Tabela

1.622,00₺ 1.667,05₺

Ahşap Anıt LogoLogo ön ve arka yüzey 18 mm masif ahşaptan imal edilmiştir. Harfin ön yüzeyi cnc makinasında kesilmiştir. Ahşap logo' nun yan bandı ahşap ısıtılma tekniği ile marin kontrplaktan dönülmüştür. Ahşap Anıt Logomuz kurumsal renk kullanılarak eskitme şeklinde Ahşap boya ile boyanmış ardından zımparalanarak ve verniklenerek son ha..

Quickview

Ahşap Askılı Tabela

901,11₺

Ahşap Askılı TabelaDoğal Kanada ladin ağacı kullanılarak hazırlanan tabelamız, ahşap koruyucu ve renklendiriciler ile işlemden geçtikten sonra logoteyp ve yazılarınız cnc de oyma tekniği ile metalle, ya da kabartılarak ahşaba uygulanır , daha sonra oyulan alanlar yağlı boya kullanılarak kurumsal veya istediğiniz renklerde boyanır, en son koruyucu d..

Quickview

Ahşap Cepha Tabelası

2.027,50₺

Ahşap Cephe Tabelası18 mm. endüstriyel Ladin masif ahşap kullandığımız Ahşap Tabelamızda, ahşap renk seçeneğimiz vardır.Harflerimiz ise 3 mm.  siyah sac kullanılarak lazer kesim yapılıp ,koruyucu ve renklendirici boyaları atıldıktan sonra, ahşap zeminimize vidalar ile sabitlenmektedir. En son olarak Ahşap Tabelamı..

Quickview

Ahşap Cephe Tabelası

2.027,50₺

Ahşap Cephe Tabelası18 mm. endüstriyel Ladin masif ahşap kullandığımız Ahşap Tabelamızda, ahşap renk seçeneğimiz vardır.Harflerimiz ise 3 mm.  siyah sac kullanılarak lazer kesim yapılıp ,koruyucu ve renklendirici boyaları atıldıktan sonra, ahşap zeminimize vidalar ile sabitlenmektedir. En son olarak Ahşap Tabelamızın etrafına yine demir k..

Quickview

Ahşap Eskitme Boyama Tabela

811,00₺

Şehir Üniversitesi Mezunlar Derneği Eskitme Ahşap Oyma Tabela Üretimi30 mm masif ahşap panelden imal edilmiştir.Ahşap Tabela ön yüzeyi Cnc de oyularak kurumsal logo ve yazı oluşturulmuştur, sonrasında beyaz ahşap eskitme halini alması için birçok aşamadan geçmiştir. İç kısım müşterimizin belirttiği kurumsal ral kodlarında ahşap boyas..

Quickview

Ahşap Kabartma Tarbigem Tabela

1.036,28₺

Tarbigem Ahşap TabelaAhşap Tabela 18 mm masif ahşaptan imal edilmiştir. Zemin modeli cnc de kesilip raspalanmıştır. Kurumsal çalışma baz alınarak 3 farklı tonda renklendirme yapılmıştır. Figür ve yazılar cnc makinada kesilmiş, kenar kontur ve yazılarda 8 mm marin ahşap kullanılmıştır.Son olarak ahşap dolgu ve ipek mat vernik kullanılarak ..

Quickview

Ahşap Lazer Kazıma Tabela

198,24₺

Ahşap Lazer Kazıma TabelaGünümüzde Bazı müşterilerimiz hızlı bir beklenti içinde olduğundan, bizde stoklarımızda standart ölçüde ahşapları tutmaya başladık. Ahşap Kazıma Tekniği ile Artık ürün sayfamızdaki "dosya gönder" butonuna tıklayarak yazı ve logolarınızı gönderebilir, aynı gün kargo isteyebilirsiniz. Makine parkurumuza ek..

Quickview

Ahşap Metal Bay Bayan WC Tabelası

144,18₺

Ahşap Metal Bay Bayan WC Tabelası18 mm. masif ahşaptan kesilen zemin, ahşap renklendirici boyalarla eskitilmiştir. Rutubetli ortamlara uygunluk için ahşap koruyucu dolgu ve saten vernikle koruma altına alınmıştır, figürler 6 mm marin kontradan kesilip en son satine paslanmaz pictogram figürlerinin montajı ile enfes görüntüsüne ulaşmıştır.20 cm. tek..

Quickview

Ahşap Metal Tabela

901,11₺

Ahşap Metal TabelaBezgin Kedi Ahşap Tabela Yapımında Endüstriyel ahşabı daha dayanıklı hale getirecek işlemlerden sonra metal ile harmanlıyoruz. Kreatif , şık ve doğal birbirinden farklı tasarımlarla sizlere sunuyoruz.Ahşap ve Metal'in mükemmel uyumu , şık ve farklı tasarımlarla sizler için hayal ettiğinizden daha fazlasını yapıyoruz...

Quickview

Ahşap Ofis Tabelası

540,67₺

Viya Medya’ya yapmış olduğumuz Ahşap Tabela modelimiz Teknik Detaylar ;30 mm ladin ahşap kullanılarak tamamen el işçiliği ile ürettiğimiz Tabelamızın yazıları da 6 mm köknar kontraplak kullanılarak yapılıp öncesinde yapıştırma sonrasında başsız gizli çivi ile sabitlenmiştir. Tabelamız iç ve dış mekan uyumludur.Ofis girişlerine k..

Quickview

Ahşap Oyma Ferforje Tabela

1.126,39₺

Ferforje Ahşap oyma Fener TabelaAhşap Tabela zeminin de 30 mm Marin ahşap kullanılmıştır. Zemin şekli Cnc de kesilmiştir. Zemin  önce dolgu,  ardından siyah ahşap boya ,ardından beyaz ahşap boya uygulandıktan sonra zımpara makinesi kullanılarak eskitme görünümü sağlanmıştır. Ahşap Çift taraflı Fener Tabela'nı..

Quickview

Ahşap Oyma Tabela

554,18₺

Ahşap Oyma TabelaAyvaz Geyikli Zeytin ve Zeytinyağı Ahşap TabelaAhşap Tabela zeminde 20 mm masif ahşap kullandık. Zemin cnc de oyulduktan sonra silistreden geçirildi . Ahşap Tabelamızın oyulan kısımları kurumsal renklerine ahşap boyasıyla boyandı. Ahşap Tabelamıza dayanıklılığı arttırmak için metal çerçeve ve  koruyucu vernik uygulandı. A..

Quickview

Ahşap Oyma Yaldız Boyama Tabela

585,72₺

Rustik mekanlar için ürettiğimizel işçiliği boyama ve varak yaldız ile çalışılmış  ahşap tabelamız en özel mekanlarınızın zerafetine uyum sağlayacak ruha sahiptir...

Quickview

Ahşap Retro Ampullü Tabela

1.112,87₺

Ahşap Retro Ampullü TabelaAhşap,Paslanmaz Metal ve Ampulerle Harmanlanmış Retro TabelaEndüstriyel ahşabın dayanıklılığını arttırmak için çeşitli işlemlerden geçirdikten sonra tasarım detayına göre diğer materyallerle ruhuna üflüyoruz.Paslanmaz metal ampul gibi bir çok farklı uygulama yapılabilir. istenilen her türlü ahşap rengi ve ya eskitme uygula..

Quickview

Ahşap Retro Draft Tabela

901,11₺

Draft Tabela‘nın zemini çok eski hurda ahşaplardan yapılmıştır.Ön kısmına gelen yazılar cnc kesim alüminyumdan imal edilmiştir.Yazıların üstüne kurumsal logo desenleri dijital baskı laminasyon yapılarak aplikasyon yapılmıştır.Tabela’daki harfler ahşap zeminden yükseltilerek monte edilmiştir.Çift taraflı olan bu tabelamızın taşıyıcı gövdesinde demir..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)