Listeleme:
Quickview

Ahşap Oyma Boyama Elips Tabela

2.772,00₺

Ahşap Oyma Boyama Elips Tabela50x30cm ebatlarda, doğal ahşap zemin üzerine oyma boyama elips ahşap tabelaFiyatlarımız atölye teslim fiyatlardır. Nakliye, sandıklama ve montaj fiyatlara dahil değildir...

Quickview

Ahşap Askılı Tabela

5.016,00₺

-Ahşap Askılı TabelaDoğal Kanada ladin ağacı kullanılarak hazırlanan tabelamız, ahşap koruyucu ve renklendiriciler ile işlemden geçtikten sonra logoteyp ve yazılarınız cnc de oyma tekniği ile metalle, ya da kabartılarak ahşaba uygulanır , daha sonra oyulan alanlar yağlı boya kullanılarak kurumsal veya istediğiniz renklerde boyanır, en son koruyucu ..

Quickview

Ahşap Cephe Tabela

0,00₺

-Ahşap Cephe Tabela Bu ahşap cephe tabelasının yapımında  18 mm Masif Ladin ahşap kullanılmış olup, dolgu ve verniklerle dış mekana uygun hale getirilmiştir. Tabelamızın etrafında koruyucu metal çerçeve vardır. İstediğiniz logo ve yazı dosyasını ve resmini sitemize yükleyerek veya sitemiz üzerinden whatsapp bağlantısından ulaşabilirsiniz...

Quickview

Ahşap Cephe Tabela

0,00₺

-Ahşap Cephe Tabelası18 mm. endüstriyel Ladin masif ahşap kullandığımız Ahşap Tabelamızda, ahşap renk seçeneğimiz vardır.Harflerimiz ise 3 mm.  siyah sac kullanılarak lazer kesim yapılıp ,koruyucu ve renklendirici boyaları atıldıktan sonra, ahşap zeminimize vidalar ile sabitlenmektedir. En son olarak Ahşap Tabelamızın etrafına yine demir ..

Quickview

Ahşap Cephe Tabelası

0,00₺

-Ahşap Cephe Tabelası18 mm. endüstriyel Ladin masif ahşap kullandığımız Ahşap Tabelamızda, ahşap renk seçeneğimiz vardır.Logo ve yazılar lazer oyma yapılıp bir kısmı firma logosuna uygun olarak boyanmış ve son olarak da dış mekan için uyumlu vernik ile son halini almıştır.Basit montaj ayaklarıyla birlikte tüm Türkiye ve Dünya'nın bir..

Quickview

Ahşap Daire Tabela

4.290,00₺

-Ahşap Daire Tabela18 mm masif ahşap üzerine kazıma boyama yazı yazılarak oluşturulan bu Ahşap Tabelanın çevresine metal çember dönülerek hem görsel hem de koruma sağlanmıştırFiyatlarımız atölye teslim fiyatlardır. Nakliye, sandıklama ve montaj fiyatlara dahil değildir...

Quickview

Ahşap Derece Tabelası

2.220,00₺

Ahşap Derece Tabelası Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu İktisadi İşletmesi için hazırlamış olduğumuz doğal ahşap  malzemeden 25x35cm ebatlarda Yakma ve boyama tekniği ile üretilen ahşap yarışma derece tabelalarımız. Fiyatlarımız atölye teslim fiyatlardır. Nakliye, sandıklama ve montaj fiyatlara dahil değildir..

Quickview

Ahşap Eskitme Boyama Tabela

3.120,00₺

-Ahşap Eskitme Boyama TabelaEskitme ahşap üzeri oyma boyama tabelamız;50x30cm60x40cm70x50cm80x60cm ebatlarında üretimimiz devam etmektedir.Fiyatlarımız atölye teslim fiyatlardır. Nakliye, sandıklama ve montaj fiyatlara dahil değildir..

Quickview

Ahşap Eskitme Boyama Tabela

4.686,00₺

-Eskitme Ahşap Oyma Tabela30 mm masif ahşap panelden imal edilmiştir.Ahşap Tabela ön yüzeyi CNC' de oyularak kurumsal logo ve yazı oluşturulmuştur, sonrasında beyaz ahşap eskitme halini alması için birçok aşamadan geçmiştir. İç kısım müşterimizin belirttiği kurumsal ral kodlarında ahşap boyası ile boyanmıştır. Ahşap tabela son olarak..

Quickview

Ahşap Eskitme Logo Tabela

9.240,00₺

-Ahşap Eskitme Logo TabelaLogo ön ve arka yüzey 18 mm masif ahşaptan imal edilmiştir. Harfin ön yüzeyi cnc makinasında kesilmiştir. Ahşap logo' nun yan bandı ahşap ısıtılma tekniği ile marin kontrplaktan dönülmüştür. Ahşap Eskitme Logo Tabelamız kurumsal renk kullanılarak eskitme şeklinde Ahşap boya ile boyanmış ardından zımparalanarak ve..

Quickview

Ahşap Ferforje Tabela

6.360,00₺

Ahşap zemin üzerine oyma boyama tekniği ile hazırlanmış , metal çerçeve dönülerek şık bir ferforje ayak ile bütünleşmiş  doğal bir Ahşap Tabela..

Quickview

Ahşap Işıklı Atatürk

1.080,00₺

Ahşap Işıklı AtatürkAhşap ışıklı kutu tabela, Doğal ahşaptan farklı ebatlarda kutu şeklinde, ön yüzü plexi, ışıklı tasarım tabelalarımızda istediğiniz logo ya da görseli kullanarak evinizin bir köşesine şıklık katabilirsiniz.Bunun için bizi aramanız yeterli.Fiyatlarımız atölye teslim fiyatlardır. Nakliye, sandıklama ve montaj fiyatlara dahil d..

Quickview

Ahşap Işıklı Tabela

1.920,00₺

-Ahşap Işıklı TabelaFiyatlarımız atölye teslim fiyatlardır. Nakliye, sandıklama ve montaj fiyatlara dahil değildir..

Quickview

Ahşap Kabartma Tabela

4.818,00₺

-Ahşap TabelaAhşap Tabela 18 mm masif ahşaptan imal edilmiştir. Zemin modeli cnc de kesilip raspalanmıştır. Kurumsal çalışma baz alınarak 3 farklı tonda renklendirme yapılmıştır. Figür ve yazılar cnc makinada kesilmiş, kenar kontur ve yazılarda 8 mm marin ahşap kullanılmıştır.Son olarak ahşap dolgu ve ipek mat vernik kullanılarak tabelamızın i..

Quickview

Ahşap Kazıma Boyama Tabela

2.700,00₺

-Ahşap Kazıma Boyama Tabela30mm ahşap üzerine kazıma boyama yazılı Ahşap TabelaFiyatlarımız atölye teslim fiyatlardır. Nakliye, sandıklama ve montaj fiyatlara dahil değildir..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 66 (5 Sayfa)
canlı tv
inegöl mobilya
Coupon Code