Listeleme:
Quickview

Alüminyum Fileli Harf

99,12₺

Alüminyum Fileli Harf 2 mm. alüminyum levhadan lazer makinalarda kesilen file harflerimiz 1,5 mm alüminyum yanaklar ile  gaz altı kaynak makinasıylabirleştirildikten sonra, istenilen renlerde akrilik oto boyası ile mat veya parlak olarak boyandıktan sonra, difüzörlü tabir edilen ışık geçirgen pleksiglassile ön kapamaları yapılır, daha son..

Quickview

Aluminyum Tepsi Harf

176,89₺

Alüminyum Tepsi HarfArka zemin alüminyum plakadan harf veya logo şeklinde kesilip, harf yanakları yine alüminyum şerit olarak kesildikten sonra, argon kaynağı ile aharfler yepsi şeklinde dönülür, daha sonra tesviye ve zımpara işlemleri bittikten sonra astar ve son kat akrilik veya statik boya ile istenilen renklere boyanır, daha sonra kullanılacak ..

Quickview
Quickview

Dekota Kesme Harf

14,78₺

Sharpcake Şaşkınbakkal Dekota Kesme Harf.Bu Dekota Kesme Harf Tabela da, zemin üzerine şeffaf slikon ve çift taraflı bant ile sabitlenmiş, 20 mm cnc de kesilmiş  harflerin üzerine kurumsal renklerde digital baskı uygunlanmıştır. ..

Quickview

Eczane Vakum Harf

473,08₺

Eczane Vakum HarfToplu alımlarınızda(min. 3 takım) iskonto uygulanır. Kesim dosyasını istediğiniz mail. adresinize yolluyoruz. Ürünlerimiz %100 pleksiglass olup,  eczane yönetmeliğe uygun olarak üretilmektedir ( gerçek kübik harf) Türkiye’nin her yerine alıcı ödemeli kargo gönderilir.Ek bilgiAğırlık10 kgEbat (cm)25 cm., 38 cm., 50 cm...

Quickview

Endirek Satine Gümüş Paslanmaz Harf

56,77₺

Firmamız tarafından üretilen  satine gümüş paslanmaz harfler hem kalite, hem seri  üretim, hem de hesaplı fiyat bakımından tercih nedeniniz olabilecek bir üründür.304 kalite paslanmaz levhadan üretilen, aydınlatması led ile yapılan satine gümüş paslanmaz harfler özellikle recidance ve daireler için kullanılmaktadır.Görsel şıklığı ve tasar..

Quickview

Eskitme Zeminli Kutu Harfli Cephe Tabela

3.461,25₺

Flower Edition Eskitme Metal zemin  Işıklı pleksi Kutu Harf TabelaBirçok işlem görerek eskitme görünümü sağlanmış Metal Eskitme zeminli Kutu Harf Tabela imalatında 3mm aluminyum zemin üzerine uygulanmıştır.4 mm cnc kesim pleksiglass kutu harfler ve aluminyum yan bantlardan oluşmaktadır. Harflerin aydınlatması 3 çipli Samsung mar..

Quickview
Quickview

Galvaniz Boyalı Endirek Harf

72,09₺

Işıklı Endirek Galvaniz paslanmaz boyalı kutu harfGalvaniz yan bantlar otomatik makinelerde istediğiniz karakter ve ölçülerde üretilir. Geniş renk yelpazesiyle satışta.İstediğiniz logo veya yazı karakterini dosya ekle bölümünden ekleyerek standart dışı ölçü ve modeller için bizden fiyat alınız...

Quickview

Gold Paslanmaz Cephe Tabelası

98,49₺

Gold Paslanmaz Cephe Tabelası..

Quickview
Quickview

Golden Touch Neon Led Tabela

5.470,28₺

Golden Touch Neon Led TabelaRetro Kutu Harfler, Ampüllü Harfler ve Paslanmış Kutu  harfler in üretiminde genellikle bakır ve rusty metal, aydınlatması için de 4W ya da 15W rustik ampuller kullanılır.Almanya için üretilen bu Neon Led Eskitme  Ters  Tava Kutu Harf Tabela daamber rengi ampuller kullanılmıştır.Barber Shop ..

Quickview
Quickview

Gümüş Paslanmaz Cephe Tabelası

98,49₺

Sunset Park-Gümüş Paslanmaz Cephe TabelasıGümüş Paslanmaz kutu harflerden oluşan Cephe Tabela. Fiyatlandırma harflerin ebatlarına göre yapılmaktadır. Siz istediğiniz yazıyı, ölçülerinizi söyleyin biz yapalım.Ebatlar: 20cm, 25cm, 30cm, 40cm, 50cm, 60cm..

Quickview

Işıklı Gold Kutu Harf

63,98₺

Işıklı Gold Kutu HarfAlüminyum yan bantlar otomatik makinelerde istediğiniz karakter ve ölçülerde üretilir. Geniş renk yelpazesiyle satışta.Ön yüzey difüzörlü akrilik pleksiglas, mercek modül led aydınlatma, arka panel 8mm. dekota montaja hazır.Ek bilgiAğırlık0100 kgEbat (cm)15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50RenkBeyaz, blackwhite, fıstık yeşili, kırmız..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)