Listeleme:
Quickview

Ahşap Harf- 30mm Marin Kontraplak

58,45₺

-30mm Marin Kontraplak Ahşap Harf..

Quickview

Alüminyum Fileli Harf

303,96₺

-Alüminyum Fileli Harf 2 mm. alüminyum levhadan lazer makinalarda kesilen file harflerimiz 1,5 mm alüminyum yanaklar ile  gaz altı kaynak makinasıylabirleştirildikten sonra, istenilen renlerde akrilik oto boyası ile mat veya parlak olarak boyandıktan sonra, difüzörlü tabir edilen ışık geçirgen pleksiglassile ön kapamaları yapılır, daha so..

Quickview

Aluminyum Tepsi Harf

503,10₺

-Alüminyum Tepsi HarfArka zemin alüminyum plakadan harf veya logo şeklinde kesilip, harf yanakları yine alüminyum şerit olarak kesildikten sonra, argon kaynağı ile harfler tepsi şeklinde dönülür, daha sonra tesviye ve zımpara işlemleri bittikten sonra astar ve son kat akrilik veya statik boya ile istenilen renklere boyanır, daha sonra kullanılacak ..

Quickview

Ampullü Metal Kutu Harf

818,36₺

-Ampullü Metal Kutu Harf..

Quickview

Animasyonlu Kutu Harf

631,31₺

-Işıklı  Animasyonlu Pleksi Kutu Harf Tabela4 mm beyaz pleksiglastan imal edilen kutu harf tabeladır.Yanlarda 7 cm kalınlıkta beyaz pleksiglass kullanılmıştır. Arkası dekota ile kapatılmış  kutu harf tabelanın ışıklandırması için RGB LED kullanılmıştır ve renk geçişleri sağlanmıştır...

Quickview

Banko Arkası Kutu Harf

2.688,90₺

-Banko Arkası Kutu Harf..

Quickview

Broche-Özel Elde boyama Kutu Harf Tabela

0,00₺

Broche-Özel Elde boyama Kutu Harf TabelalarFarklı ölçülerde yapılmış ve üst yüzeyleri elle gold renge boyanmış kutu harflerden oluşan ışıklı tabelalar...

Quickview

Dekota Kesme Harf

46,76₺

Dekota Kesme Harf.Bu Dekota Kesme Harf Tabela da, zemin üzerine şeffaf slikon ve çift taraflı bant ile sabitlenmiş, 20 mm cnc de kesilmiş  harflerin üzerine kurumsal renklerde digital baskı uygunlanmıştır. ..

Quickview

Dikey Kutu Harf Eczane Tabela

0,00₺

Dikey Kutu Harf  Eczane Tabela..

Quickview

Dikey Kutu Harf Pharmacy Tabela

0,00₺

Dikey Kutu Harf Pharmacy  Tabela..

Quickview

Eczane Vakum Harf

1.311,33₺

-Eczane Vakum HarfToplu alımlarınızda(min. 3 takım) iskonto uygulanır. Kesim dosyasını istediğiniz mail. adresinize yolluyoruz. Ürünlerimiz %100 pleksiglass olup,  eczane yönetmeliğe uygun olarak üretilmektedir ( gerçek kübik harf) Türkiye’nin her yerine alıcı ödemeli kargo gönderilir.Ek bilgiAğırlık10 kgEbat (cm)25 cm., 38 cm., 50 cm...

Quickview

Endirek Satine Gümüş Paslanmaz Harf

163,67₺

-Firmamız tarafından üretilen  satine gümüş paslanmaz harfler hem kalite, hem seri  üretim, hem de hesaplı fiyat bakımından tercih nedeniniz olabilecek bir üründür.304 kalite paslanmaz levhadan üretilen, aydınlatması led ile yapılan satine gümüş paslanmaz harfler özellikle recidance ve daireler için kullanılmaktadır.Görsel şıklığı ve tasa..

Quickview

Eskitme Ters Tava Kutu Harf

1.180,78₺

-Eskitme Ters Tava Kutu Harf1.5 mm alüminyum lazer kesim harfler ters tava olarak imal edilmiş olup yan bantlar 10 cm kalınlığındadır. Retro ampullü kutu harfler hem iç mekanlarınızda hem de dış mekanlarınızda  rahatlıkla kullanabilirsiniz.. Eskitme Ters Tava Kutu Harflerin İç kısımlarda 220 w ile çalışan tasarruflu led amp..

Quickview

Eskitme Zeminli Kutu Harfli Cephe Tabela

13.266,03₺

-Flower Edition Eskitme Metal zemin  Işıklı pleksi Kutu Harf TabelaBirçok işlem görerek eskitme görünümü sağlanmış Metal Eskitme zeminli Kutu Harf Tabela imalatında 3mm aluminyum zemin üzerine uygulanmıştır.4 mm cnc kesim pleksiglass kutu harfler ve aluminyum yan bantlardan oluşmaktadır. Harflerin aydınlatması 3 çipli Samsung ma..

Quickview

Fileli Paslanmaz Harf

420,87₺

-Fileli Paslanmaz Harf..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 38 (3 Sayfa)
canlı tv
inegöl mobilya
Coupon Code