TabelaDünyası

Listeleme:
Quickview

Kare Işıklı Fener Tabela

2.788,13₺

Kare Işıklı Fener TabelaKare Işıklı Fener Tabela özel tasarım ve imalatı atölyemiz tarafından yapılan çok şık bir üründür. Çift taraflıdır .Ayak kısmı dayanıklı galvaniz metalden üretilmiştir .İstenilen her renkte üretilebilir . Özel bir ayak ve led aydınlatma sistemine sahiptir .Işıklı Kare Tabelamız çift taraflıdır .Oldukça şık ve markanızı ..

Quickview

Eczane Tabela 50 cm.

5.576,25₺

Yeni Eczane Tabela Fiyatları 50 cmÇok dar cepheler için 50×150 ana tabela 30x? yan kırmızı tabelalar tak çalıştır özelliğinde ürettiğimiz Yeni Eczane Tabela standartlarında tek yapmanız gereken cephenizi ölçüp size uygun ebadı seçmek.Açıklama:Yeni Eczane Tabelası Yönetmeliğine Göre 50 x 150 Beyaz Ana Tabela 30 x ? yan kırmızı tabela ile birli..

Quickview

A Plastik Reklam Dubası

613,39₺

A Plastik Reklam DubasıA pano duba kaldırım reklam dubalarıEk bilgiAğırlık5 kgBoyutlar93 × 50 × 12 cm..

Quickview

Ahşap Askılı Tabela

3.531,63₺

-Ahşap Askılı TabelaDoğal Kanada ladin ağacı kullanılarak hazırlanan tabelamız, ahşap koruyucu ve renklendiriciler ile işlemden geçtikten sonra logoteyp ve yazılarınız cnc de oyma tekniği ile metalle, ya da kabartılarak ahşaba uygulanır , daha sonra oyulan alanlar yağlı boya kullanılarak kurumsal veya istediğiniz renklerde boyanır, en son koruyucu ..

Quickview

Ahşap Bay, Bayan Wc Tabelası

104,83₺

Ahşap Bay Bayan Wc Tabelasıhazır lazer ahşap oyma wc tabelaEk bilgiAğırlık025 kgBoyutlar 17 x 17..

Quickview

Ahşap Metal Tabela

2.453,55₺

-Ahşap Metal TabelaBezgin Kedi Ahşap Tabela Yapımında Endüstriyel ahşabı daha dayanıklı hale getirecek işlemlerden sonra metal ile harmanlıyoruz. Kreatif , şık ve doğal birbirinden farklı tasarımlarla sizlere sunuyoruz.Ahşap ve Metal'in mükemmel uyumu , şık ve farklı tasarımlarla sizler için hayal ettiğinizden daha fazlasını yapıyoruz...

Quickview

Ahşap Oyma Tabela

1.319,71₺

-Ahşap Oyma TabelaAhşap Tabela zeminde 20 mm masif ahşap kullandık. Zemin cnc de oyulduktan sonra silistreden geçirildi .Ahşap Tabelamızın oyulan kısımları kurumsal renklerine ahşap boyasıyla boyandı. Ahşap Tabelamıza dayanıklılığı arttırmak için metal çerçeve ve  koruyucu vernik uygulandı. Ahşap Oyma Tabela isteğe göre kabartma yapı..

Quickview

Ahşap OymaTabela

535,32₺

Ahşap Oyma TabelaÖzel tasarımdır. Çocuk odası ahşap panolar %100 doğal ahşap, tamamen el işçiliği ,çocuğunuzun karakterini yansıtan özel tasarımlar. Onların da bir sembolü olsun. Doğal ve zararsız ahşap koruyucu vernik boyamalı ...

Quickview

Ahşap Retro Ampullü Tabela

2.472,14₺

-Ahşap Retro Ampullü TabelaAhşap,Paslanmaz Metal ve Ampulerle Harmanlanmış Retro TabelaEndüstriyel ahşabın dayanıklılığını arttırmak için çeşitli işlemlerden geçirdikten sonra tasarım detayına göre diğer materyallerle ruhuna üflüyoruz.Paslanmaz metal ampul gibi bir çok farklı uygulama yapılabilir. istenilen her türlü ahşap rengi ve ya eskitme uygul..

Quickview

Ahşap-Ferforje Tabela

3.011,18₺

Ahşap-Ferforje TabelaFerforje  Tabela ahşap ve metalin muhteşem uyumudur.Ferforje Hazır Tabela tasarımına göre imalat aşamasında zeminde ahşap ve üzerine pleksi kesim uygulama ile üretilmiştir. Zemin lake boyama ile hem korunmuş hem de pürüzsüz bir görünüm kazanmıştır. Marka logosu ve ismi Pleksi kesim olarak uygulanmıştır.  Birbirin..

Quickview

Ahşap-Ferforje Tabela

2.230,50₺

-Ferforje TabelaFerforje Tabela imalatı için tasarım aşamasından sonra metal veya ahşap gibi seçenekler sunuyoruz.Dış mekanlarınız için şık bir görüntü yaratan ferforje tabelalar ile ister ahşap , ister metal işletmenizi en iyi yansıtacak tasarımlarımızı uyguluyoruz.Ek bilgiEbat (cm)30 x 45 cm, 45 x  60 cm, 60 x  90 cm..

Quickview

Aluminyum Tepsi Harf

479,93₺

-Alüminyum Tepsi HarfArka zemin alüminyum plakadan harf veya logo şeklinde kesilip, harf yanakları yine alüminyum şerit olarak kesildikten sonra, argon kaynağı ile harfler tepsi şeklinde dönülür, daha sonra tesviye ve zımpara işlemleri bittikten sonra astar ve son kat akrilik veya statik boya ile istenilen renklere boyanır, daha sonra kullanılacak ..

Quickview

Askılı Ahşap Ferforje Eskitme Tabela

6.477,74₺

-Askılı Ahşap Ferforje Eskitme TabelaEski, kullanılmış inşaat kalaslarından ürettiğimiz Retro ahşap tabelalarımıza ferforje ayak sistemi, fark yaratan tasarım, istenilen yazı ve logoteyp uygulama dahildir.Türkiye ve dünyanın her yerine Ptt kargo ile gönderilir montaja hazır ve montaj aparatlarıyla birlikte logonuzu veya istediğiniz yazıyı bize what..

Quickview

Ayaklı Lobi Yönlendirme

10.371,83₺

Ayaklı lobi yönlendirmeFirmamıza ait özel bir üründür ve İstanbul valiliği giriş lobiye yapılmıştır. 200×90 cm. ölçülerinde olup, aluminyum kompozit panel kaplanan taşıyıcı şasemiz çelik kontrüksyondur. Üzerindeki kat panelleri modüler olup kilit sismtemlidir. Dış bükey aluminyum modüler panolarımızı her mekanda ve her türlü ebatlarla ister tek yö..

Quickview

Bay Bayan Wc Tabelası

334,58₺

Bay Bayan Wc Tabelasıcnc ve lazer kesimli ahşap, satene krom paslanmaz kabartmalı bay bayan wc tabelasıdır...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 80 (6 Sayfa)
canlı tv