Listeleme:
Quickview

Baklavacı Duba

397,39₺

..

Quickview

Cafe Led Işıklı Tabela

225,28₺

Cafe Led Işıklı Tabelacafe led ışıklı tabelaaskı apararatlıTrafo dahildir enerji tüketimi çok azdır .% 100 yerli malıdırÖn Yüzey : Kalıplarla ısı yardımıyla şekillendirilmiş termoform plastik levhaArka kapak : 3mm kalınlığında dekota (foreks)Çalışma Voltajı : 12 V priz tipi adaptör (220 V a takılır). Adaptör fiyata dahildir, ürünle b..

Quickview

Caffe Shakespeare- Işıksız Eskitme Ferforje Tabela

599,42₺

Caffe Shakespeare Eskitme Ferforje TabelaBirçok  boya ,zımpara vs işlemlerden geçtikten sonra doğal eskitme görünümünü almış tabelamızda 3 mm saç levha kullanılmıştır.Tabelamız çift taraflıdır, ışıksızdır. Eskitme fener tabelamızın yazıları  fırça tekniği ile saç üzerine  yazılmıştır. Montajı için  zincir ve ferfo..

Quickview

Cappuccino Tabela

449,56₺

AÇIKLAMA YORUMLAR (0)Ürün Açıklaması Cappucino Hazır Daire Tabela50 cm. çapında ,aluminyum yanak, ön yüzey lazer kesim yazıdan oluşan bu Hazır Daire Tabela tak çalıştır ,modül led aydınlatmalıdır...

Quickview

Çay Işıklı Neon Tabela

1.198,48₺

Çay Işıklı Neon TabelaAğırlık0.700 kgBoyutlar65 × 55 × 7 cm..

Quickview

Çay Led Işıklı Tabela

298,36₺

Çay Led Işıklı TabelaÇay Led  Işıklı Tabela üretim aşamasında yan bantları alüminyumdan yapılmış  olup , harf  dönme makinesinde eksiz ve kaynaksız olarak üretilmiştir.Yan bant  6 cm et kalınlığında kendinden boyalı alüminyumdur . Çay Led Işıklı Tabela ön yüzeyinde lazer de dekupe 5 mm siyah pleksiglass kesilmiştir . Bu siyah pl..

Quickview

Çay&Kahve Yuvarlak Tabela

449,56₺

Çay Kahve  3D Led  Yuvarlak Tabela3D Led Yuvarlak Tabela 50 cm çapında olup, harf bükme makinasında siyah alumimyum yan bant,4 mm lazer kesim sarı akrilik pleksiglass ön yüzeyden imal edilmiştir. 3D Led Yuvarlak Tabela nın yazıları 5 mm lazer kesim kırmızı pleksiglass, fincan görseli ise yine 5mm siyah pleksiglasstır.Arkası için ..

Quickview

Coffe Sektörel Tabela

298,27₺

Coffe Hazır TabelaHazır Tabela 50X45cm Pleksiglass Kendinden boyalı siyah aluminyum yan bantlar yanak harf bükme makinasında imal edilmiştir. 4 mm dekupe edilmiş siyah akrilik pleksiglass lazer kesim ön yüzey üzerine görsel renklerinde 5 mm akrilik pleksiglass lazerde kesilerek yapıştırılmıştır.Arka kapak için 5mm cnc kesim dekota ku..

Quickview

Çorba Hazır Işıklı Tabela

397,39₺

Çorba Hazır Işıklı TabelaÇorba Hazır Işıklı Tabela yan bantları alüminyum, üst kısmı pleksi lazer kesim kabartma olarak atölyemiz tarafından imal edilmiştir. Görülen her renk lazer kesim pleksi kabartmadır. Herhangi bir folyo kesim ya da boyama uygulanmamıştır. Arkası 5 mm dekota ile kapatılmıştır. Askı aparatı bulunmaktadır ve fiyata dahildir, ürü..

Quickview

Dondurma Led Işıklı Tabela

397,84₺

Dondurma Led Işıklı TabelaDondurma Led Işıklı Tabela yan bantları alüminyum, üst kısmı pleksi lazer kesim kabartma olarak atölyemiz tarafından imalatı yapılmıştır. Görülen her Renk lazer kesim pleksi kabartmadır. Herhangi bir folyo kesim ya da boyama uygulanmamıştır. Arkası 5 mm dekota İle kapatılmıştır. Askı aparatı bulunmaktadır ve fiyata dahildi..

Quickview

Ekspresso Daire Tabela

449,56₺

 Ekspresso Hazır Daire Tabela50 cm. çapında ,aluminyum yanak, ön yüzey lazer kesim yazıdan oluşan bu Hazır Daire Tabela tak çalıştır ,modül led aydınlatmalıdır...

Quickview

Hamburger Işıklı Neon Tabela

792,98₺

Hamburger Işıklı Neon TabelaAğırlık1 kgBoyutlar65 × 40 × 7 cm..

Quickview

Işıklı Neon Kumpir Tabela

684,84₺

Işıklı Neon Kumpir TabelaEk bilgiAğırlık1 kgBoyutlar60 × 35 × 7 cm..

Quickview

Limon Büfe-Daire Hazır Davul Tabela

811,00₺

AÇIKLAMA YORUMLAR (0)Ürün AçıklamasıÜretimi firmamız tarafından yapılan  Daire Hazır Davul Tabela 42 cm-62 cm- 92 cm olarak  standart olarak hazırlanmaktadır. Seri üretim ürün olduğu için fiyatı uygundur. Daire Davul  Tabela çift tarafı da ışıklı olup, kurumsal logonuzu her iki yönden de görüne..

Quickview

Safish Meze House- Hazır Daire davul Tabela

811,00₺

Üretimi firmamız tarafından yapılan Hazır Daire Tabela 3 ayrı ölçüde  standart olarak hazırlanmaktadır. Seri üretim ürün olduğu için fiyatı uygundur. Daire Tabela çift tarafı da ışıklı olup, kurumsal logonuzu her iki yönden de görünebilir kılmaktadır. Kurumsal logo için digital baskı folyo kullanılmaktadır.  ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)