Listeleme:
Quickview

Baklavacı Duba

672,06₺

..

Quickview

Cafe Led Işıklı Tabela

380,99₺

Cafe Led Işıklı Tabelacafe led ışıklı tabelaaskı apararatlıTrafo dahildir enerji tüketimi çok azdır .% 100 yerli malıdırÖn Yüzey : Kalıplarla ısı yardımıyla şekillendirilmiş termoform plastik levhaArka kapak : 3mm kalınlığında dekota (foreks)Çalışma Voltajı : 12 V priz tipi adaptör (220 V a takılır). Adaptör fiyata dahildir, ürünle b..

Quickview

Caffe Shakespeare- Işıksız Eskitme Ferforje Tabela

1.013,72₺

-Eskitme Ferforje TabelaBirçok  boya ,zımpara vs işlemlerden geçtikten sonra doğal eskitme görünümünü almış tabelamızda 3 mm saç levha kullanılmıştır.Tabelamız çift taraflıdır, ışıksızdır. Eskitme fener tabelamızın yazıları  fırça tekniği ile saç üzerine  yazılmıştır. Montajı için  zincir ve ferforje ayak kullanılmıştı..

Quickview

Cam Neon Tabela-Fruits&More

3.124,08₺

Fruits &More-Cam Neon Tabela60cm çapında cam neon tabela..

Quickview

Çay Led Işıklı Tabela

838,17₺

Çay Led Işıklı TabelaÇay Led  Işıklı Tabela üretim aşamasında yan bantları alüminyumdan yapılmış  olup , harf  dönme makinesinde eksiz ve kaynaksız olarak üretilmiştir.Yan bant  6 cm et kalınlığında kendinden boyalı alüminyumdur . Çay Led Işıklı Tabela ön yüzeyinde lazer de dekupe 5 mm siyah pleksiglass kesilmiştir . Bu siyah pl..

Quickview

Çay&Kahve Yuvarlak Tabela

760,29₺

Çay Kahve  3D Led  Yuvarlak Tabela3D Led Yuvarlak Tabela 50 cm çapında olup, harf bükme makinasında siyah alumimyum yan bant,4 mm lazer kesim sarı akrilik pleksiglass ön yüzeyden imal edilmiştir. 3D Led Yuvarlak Tabela nın yazıları 5 mm lazer kesim kırmızı pleksiglass, fincan görseli ise yine 5mm siyah pleksiglasstır.Arkası için ..

Quickview

Coffee Sektörel Tabela

685,77₺

Coffe Hazır TabelaHazır Tabela 50X45cm Pleksiglass Kendinden boyalı siyah aluminyum yan bantlar yanak harf bükme makinasında imal edilmiştir. 4 mm dekupe edilmiş siyah akrilik pleksiglass lazer kesim ön yüzey üzerine görsel renklerinde 5 mm akrilik pleksiglass lazerde kesilerek yapıştırılmıştır.Arka kapak için 5mm cnc kesim dekota ku..

Quickview

Çorba Hazır Işıklı Tabela

672,06₺

Çorba Hazır Işıklı TabelaÇorba Hazır Işıklı Tabela yan bantları alüminyum, üst kısmı pleksi lazer kesim kabartma olarak atölyemiz tarafından imal edilmiştir. Görülen her renk lazer kesim pleksi kabartmadır. Herhangi bir folyo kesim ya da boyama uygulanmamıştır. Arkası 5 mm dekota ile kapatılmıştır. Askı aparatı bulunmaktadır ve fiyata dahildir, ürü..

Quickview

Dondurma Led Işıklı Tabela

672,82₺

Dondurma Led Işıklı TabelaDondurma Led Işıklı Tabela yan bantları alüminyum, üst kısmı pleksi lazer kesim kabartma olarak atölyemiz tarafından imalatı yapılmıştır. Görülen her Renk lazer kesim pleksi kabartmadır. Herhangi bir folyo kesim ya da boyama uygulanmamıştır. Arkası 5 mm dekota İle kapatılmıştır. Askı aparatı bulunmaktadır ve fiyata dahildi..

Quickview

Hazır Daire Tabela

883,89₺

 Hazır Daire TabelaAluminyum yanak, ön yüzey lazer kesim yazıdan oluşan bu Hazır Daire Tabela tak çalıştır ,modül led aydınlatmalıdır.50cm çapındaki bu Hazır Daire Tabela tek yönlüdür...

Quickview

Hazır Daire Tabela- Bodrum Dönercisi

1.142,96₺

Bodrum Dönercisi- Hazır Daire Tabela50cm çapında, aluminyum yanak, ön yüzey lazer kesim yazıdan oluşan bu Hazır Daire Tabela tak çalıştır ,modül led aydınlatmalı ve tek yönlüdür...

Quickview

Hazır Daire Tabela-Waffle

760,29₺

Waffle- Hazır Daire Tabela50cm çapında, aluminyum yanak, ön yüzey lazer kesim yazıdan oluşan bu Hazır Daire Tabela tak çalıştır ,modül led aydınlatmalı ve tek yönlüdür...

Quickview

Işıklı Neon Kumpir Tabela

1.158,19₺

Işıklı Neon Kumpir TabelaEk bilgiAğırlık1 kgBoyutlar60 × 35 × 7 cm..

Quickview

Neonled Işıklı Tabela-Paket Servis

1.752,53₺

Paket Servis Neonled Işıklı Tabela55cm x 62cm marin ahşap gövde, neonled, tak çalıştır özellikli ..

Quickview

Neonled Tabela-Waffle

1.752,53₺

Waffle-Neonled Tabela..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)