Listeleme:
Quickview

Kolon Görünümlü Maket Aydınlatma

1.527,37₺

Kolon Görünümlü Maket AydınlatmaCafe, bar, ve genç odaları için ürettiğimiz özel tasarım bir çalışma olan maket kolonlarımız, ahşap veya metal kompozit panellerden üretilmektedir. İki farklı ebatta ve sese duyarlı led aydınlatma sistemimiz, müziğin çaldığı zamanda, ışık hareketleriyle sanki sesin kolonlardan geldiği hissi uyandırmaktadır ve loş ort..

Quickview

Ahşap Oyma Yaldız Boyama Tabela

583,99₺

Rustik mekanlar için ürettiğimizel işçiliği boyama ve varak yaldız ile çalışılmış  ahşap tabelamız en özel mekanlarınızın zerafetine uyum sağlayacak ruha sahiptir...

Quickview

Cafe Neon Işıklı Tabela

745,71₺

Cafe Neon Işıklı TabelaAğırlık1.2 kgBoyutlar60 × 35 × 8 cm..

Quickview

Çorba Hazır Işıklı Tabela

396,22₺

Çorba Hazır Işıklı TabelaÇorba Hazır Işıklı Tabela yan bantları alüminyum, üst kısmı pleksi lazer kesim kabartma olarak atölyemiz tarafından imal edilmiştir. Görülen her renk lazer kesim pleksi kabartmadır. Herhangi bir folyo kesim ya da boyama uygulanmamıştır. Arkası 5 mm dekota ile kapatılmıştır. Askı aparatı bulunmaktadır ve fiyata dahildir, ürü..

Quickview

Et Döner Hazır Işıklı Tabela

297,39₺

Et Döner Hazır Işıklı TabelaTrafosu ile birlikte gönderilir, trafo fiyata dahildir.Enerji tüketimi çok azdır.% 100 Yerli üretimdir atölyemizce üretilmektedir.Sipariş esnasında bildirilerek istenen renkte üretilebilir, yazıları değiştirilebilir.Ön Yüzey : Yan bantları 4 cm alüminyum ve üst yüzeyi pleksiglass kabartmadır.Arka kapak : 5 mm kalınlığınd..

Quickview

Hazır Daire Tabela-Kahve Dükkanı

448,24₺

Kahve Dükkanı-Hazır Daire TabelaAluminyum yanak, ön yüzey lazer kesim yazıdan oluşan bu Hazır Daire Tabela tak çalıştır ,modül led aydınlatmalıdır.Hazır Daire Tabela 50cm çapında ve tek yönlüdür...

Quickview

Işıklı Neon Balıkçı Tabelası

781,65₺

Işıklı Neon Balıkçı TabelasıBalıkçı ışıklı neon tabelalarEk bilgiAğırlık1 kgBoyutlar5 × 50 × 8 cm..

Quickview

Restaurant Işıklı Neon Tabela

799,62₺

Restaurant Işıklı Neon TabelaEk bilgiAğırlık0.700 kgBoyutlar65 × 45 × 7 cm..

Quickview

Tavuk Döner Hazır Işıklı Tabela

297,48₺

Tavuk Döner Hazır Işıklı TabelaTavuk Döner Hazır Işıklı Tabela yan bantları alüminyum , üst kısmı pleksi lazer kesim kabartma olarak atölyemiz tarafından imalatı yapılmıştır. Görülen her renk lazer kesim pleksi kabartmadır. Herhangi bir folyo kesim ya da boyama uygulanmamıştır. Arkası 5 mm dekota ile kapatılmıştır. Askı aparatı bulunmaktadır ve fiy..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)