Listeleme:
Quickview

Ahşap Oyma Yaldız Boyama Tabela

585,72₺

Rustik mekanlar için ürettiğimizel işçiliği boyama ve varak yaldız ile çalışılmış  ahşap tabelamız en özel mekanlarınızın zerafetine uyum sağlayacak ruha sahiptir...

Quickview

Bein Sports- Işıklı Tabela

477,59₺

Bein Sports Işıklı Tabela Üç çipli led ile ışıklandırılması yapılmış olan bu Işıklı Tabela’nın, ön yüzeylerinde  kurumsal renkler için folyo sıvama kullanılmış, beyaz pleksiglas yanaklar ise  lazer kesim ile şekillendirilmiştir.Üstten  askı aparatı ile montajı yapılmış ışıklı tabela kullanıma hazır hale gelmiştir...

Quickview

Caffe Shakespeare- Işıksız Eskitme Ferforje Tabela

599,42₺

Caffe Shakespeare Eskitme Ferforje TabelaBirçok  boya ,zımpara vs işlemlerden geçtikten sonra doğal eskitme görünümünü almış tabelamızda 3 mm saç levha kullanılmıştır.Tabelamız çift taraflıdır, ışıksızdır. Eskitme fener tabelamızın yazıları  fırça tekniği ile saç üzerine  yazılmıştır. Montajı için  zincir ve ferfo..

Quickview

Çay&Kahve Yuvarlak Tabela

449,56₺

Çay Kahve  3D Led  Yuvarlak Tabela3D Led Yuvarlak Tabela 50 cm çapında olup, harf bükme makinasında siyah alumimyum yan bant,4 mm lazer kesim sarı akrilik pleksiglass ön yüzeyden imal edilmiştir. 3D Led Yuvarlak Tabela nın yazıları 5 mm lazer kesim kırmızı pleksiglass, fincan görseli ise yine 5mm siyah pleksiglasstır.Arkası için ..

Quickview

Coffe Sektörel Tabela

298,27₺

Coffe Hazır TabelaHazır Tabela 50X45cm Pleksiglass Kendinden boyalı siyah aluminyum yan bantlar yanak harf bükme makinasında imal edilmiştir. 4 mm dekupe edilmiş siyah akrilik pleksiglass lazer kesim ön yüzey üzerine görsel renklerinde 5 mm akrilik pleksiglass lazerde kesilerek yapıştırılmıştır.Arka kapak için 5mm cnc kesim dekota ku..

Quickview

Et Döner Hazır Işıklı Tabela

298,27₺

Et Döner Hazır Işıklı TabelaTrafosu ile birlikte gönderilir, trafo fiyata dahildir.Enerji tüketimi çok azdır.% 100 Yerli üretimdir atölyemizce üretilmektedir.Sipariş esnasında bildirilerek istenen renkte üretilebilir, yazıları değiştirilebilir.Ön Yüzey : Yan bantları 4 cm alüminyum ve üst yüzeyi pleksiglass kabartmadır.Arka kapak : 5 mm kalınlığınd..

Quickview

Hokkah Lounge Nargile

324,40₺

Hokkah Nargile 3D led Tabela Neon Etkili Işıklı Kutu Harf Tabela 50x32 ebatlarındaki bu imalatımız 5mm lazer kesim akrilik pleksiglass, 4 mm siyah dekupe pleksiglass üzerine yapıştırılarak uygulanmıştır. Yan bantlar siyah alüminyum yanak harf bükme makinasında şekillendirilmiştir. Yağmur ve güneşten etkilenmeyen bu 3D Led Tabelalarımız sizl..

Quickview

Nargile Led Işıklı Tabela

298,27₺

Nargile Led Işıklı TabelaNargile Led Işıklı Tabela yan bantları alüminyum üst kısmı pleksi lazer kesim kabartma olarak atölyemizce imal edilmiştir. Görülen her renk lazer kesim pleksi kabartmadır. Herhangi bir folyo kesim yada boyama uygulanmamıştır. Arkası 5 mm dekota ile kapatılmıştır. Askı aparatı bulunmaktadır. 220 W uyumlu trafo ile gönde..

Quickview

Sıra Üzeri Şeffaf Koruyucu

243,30₺

Sıra Üzeri Şeffaf KoruyucuŞeffaf akrilik malzemeden size özel , ölçünüze göre özel olarak ürettiğimiz Sıra Üzeri Şeffaf Koruyucu Seperatör ile öğrencilerinizin sosyal mesafesini koruyun .Covid 19 virüsü korunma önlemleri için okul sıralarına göre planlanan Sıra Üzeri Şeffaf Koruyucu normale dönüş aşamalarına geçtiğimiz şu günlerde tedbirlerin devam..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)