Listeleme:
Quickview

Kolon Görünümlü Maket Aydınlatma

1.749,30₺

Kolon Görünümlü Maket AydınlatmaCafe, bar, ve genç odaları için ürettiğimiz özel tasarım bir çalışma olan maket kolonlarımız, ahşap veya metal kompozit panellerden üretilmektedir. İki farklı ebatta ve sese duyarlı led aydınlatma sistemimiz, müziğin çaldığı zamanda, ışık hareketleriyle sanki sesin kolonlardan geldiği hissi uyandırmaktadır ve loş ort..

Quickview

Ahşap Basket Potası

1.131,90₺

Ahşap Basket PotasıStandart ölçülerde hazırlanmış olan Ahşap Pota çalışmasında pota bölümü standart ölçülerde  siyah mat boyalı alüminyumdan imal edilmiştir.Ahşap zemin 18 mm masif ahşap eskitmedir. Ahşap zemin kenarları siyah alüminyum köşebent ile dönülmüştür.Ahşap potamızın üzerindeki  yazı kısmı 2 mm lazer kesim aluminyum siyah mat bo..

Quickview

Ahşap Çocuk Odası İsimlik

257,25₺

Ahşap Çocuk Odası İsimlik40 cm çapında kişiye özel tasarım olup zeminde 18 mm masif ahşap kullanılmıştır.Ahşap zemin istenilen renkte koyulaştırılmış ve eskitme halini almıştır.Ahşap Tabela zemini cnc de oyulmuştur. Oyulan kısımlar ahşap boya ile siyah renkte boyanmıştır. En son vernik atılarak işlem tamamlanmıştır.Siz de istediğiniz formda, çocuk ..

Quickview

Ahşap OymaTabela

205,80₺

Ahşap Oyma TabelaÖzel tasarımdır. Çocuk odası ahşap panolar %100 doğal ahşap, tamamen el işçiliği ,çocuğunuzun karakterini yansıtan özel tasarımlar. Onların da bir sembolü olsun. Doğal ve zararsız ahşap koruyucu vernik boyamalı ...

-13%
Quickview

NeonLed İsimlik

668,85₺ 771,75₺

NeonLed İsimlik-AlmilaÇocuk & Genç odaları için şık bir isimlik aydınlatma.20 x 60 cm ölçülerinde Şeffaf pleksi veya 12 mm. ahşap marin üzerine neonled uygulanması ile hazırlanmış ev dekor ürünü. ..

Quickview

Neonled İsimlik

1.021,80₺

Neonled İsimlik20cm x 90cm  ebatlarında şeffaf pleksi üzerinde Neonled  aydınlatma İsimlik dekor ürünü..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)