Listeleme:
Quickview

Güvenli Turizm Sertifikası

655,12₺

Güvenli Turizm SertifikasıGüvenli Turizm Sertifikası Sağlıklı Turizm Sertifikasyon programı altında otellere verilmeye başlandı. Corono virüsünün hayatımıza girmesiyle birlikte 50 yatak ve üstü otellerin otellerin bu sertifikayı almaları ve otellerinin girişlerine tabela şeklinde asmaları zorunlu hale getirildi.Güvenli Turizm Sertifikalı ..

Quickview

Hazır Elips Tabela

2.015,75₺

-Hazır Elips Tabela8 cm. Alüminyum kanallı kasa silindirde 3 ayrı ebatta  bükülür.Yazı Alanı pleksiglass pres şişirme fon dediğimiz modeldirİçerisine florasan ve balans montaj edilerek  aydınlatma sağlanılır.Üç farklı ayak seçeneği vardır düz askı ayak, Ferforje askılı ayak ve bahçe içindeki iş yerleri için dikme ayakFirma onayınızı mütea..

Quickview

Hazır Elips Tabela

1.679,79₺

Hazır Elips TabelaTamamen kendi üretimimiz olan Hazır Elips Tabelalarımızda paslanmaz çelik kullanılmakta olupyaş boya kullanılarak renlendirilmektedir.aydınlatma sisteminde ıp 67 kesit ledler kullanılmakta olup led sürücüleri dış mekandır.üç farklı ayak sistemi opsiyon olarak seçeneklerdedir. Klasik düz askı ayağı, Ferforje desenli askı ayağı ve b..

Quickview

Hazır Elips Tabela- Davul

1.847,77₺

Hazır Elips Tabela- Davul8 cm. Alüminyum kanallı kasa silindirde 3 ayrı ebatta  bükülür.Yazı Alanı pleksiglass pres şişirme fon dediğimiz modeldirİçerisine florasan ve balans montaj edilerek  aydınlatma sağlanılır.Üç farklı ayak seçeneği vardır düz askı ayak, Ferforje askılı ayak ve bahçe içindeki iş yerleri için dikme ayakFirma onayınızı..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)