Listeleme:
Quickview

Hazır Elips Tabela

771,75₺

Hazır Elips TabelaTamamen kendi üretimimiz olan Hazır Elips Tabelalarımızda paslanmaz çelik kullanılmakta olupyaş boya kullanılarak renlendirilmektedir.aydınlatma sisteminde ıp 67 kesit ledler kullanılmakta olup led sürücüleri dış mekandır.üç farklı ayak sistemi opsiyon olarak seçeneklerdedir. Klasik düz askı ayağı, Ferforje desenli askı ayağı ve b..

Quickview

Hazır Elips Tabela

1.029,00₺

Ali'sa KithcenHazır Elips Tabela8 cm. Alüminyum kanallı kasa silindirde 3 ayrı ebatta  bükülür.Yazı Alanı pleksiglass pres şişirme fon dediğimiz modeldirİçerisine florasan ve balans montaj edilerek  aydınlatma sağlanılır.Üç farklı ayak seçeneği vardır düz askı ayak, Ferforje askılı ayak ve bahçe içindeki iş yerleri için dikme ayakFirma on..

Quickview

Hazır Elips Tabela-Palya Restaurant

1.029,00₺

Palya Restaurant- Hazır Elips Tabela8 cm. Alüminyum kanallı kasa silindirde 3 ayrı ebatta  bükülür.Yazı Alanı pleksiglass pres şişirme fon dediğimiz modeldirİçerisine florasan ve balans montaj edilerek  aydınlatma sağlanılır.Üç farklı ayak seçeneği vardır düz askı ayak, Ferforje askılı ayak ve bahçe içindeki iş yerleri için dikme ayakFirm..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)