Listeleme:
Quickview

Remifol Kumlama Dekor Folyosu

1.234,80₺

  Remifol Kumlama Dekor ve Baskı FolyosuRemifol RF210 VE RF211 serisi cam dekor (kumlu) folyolar uygulama esnasında kolay pozisyonlandırılabilip, uygulandığı yerden sökülmesi gerektiğinde iz veya yapışkan bırakmamaktadır. Kolay transfer edilebilir özelliğe sahiptir. Yüksek seviyedeki baskı kalitesiyle Solvent, Eco Solvent, UV ve Latex makinele..

Quickview

Mıknatıslı Folyo 060 mm Beyaz

40,75₺

Mıknatıslı Folyo 060 mm BeyazMıknatıslı folyonun genişliği 60 cm. dir.tabela Reklam firmalarının, matbaacıların ve ticari araç sahiplerinin sıklıkla kullandıkları mıknatıslı folyodur.Mıknatıslar üstün teknoloji ürünüdür. Kesimi kolay çok kısa sürede uygulanabilen yapışkanı kuvvetli bir materyaldir. Display sistemlerde rahatlıkla kullanılan ve terci..

Quickview

Remifol Tahta Folyosu

59,68₺

Remifol Kara Tahta FolyosuRemifol Tahta Folyoları Klasik tebeşir ile yazmak üzere geliştirilmiş siyah renkli özel üretilmiş bir arkası kendinden yapışkanlı bir folyodur. Karatahta folyosu olarak bilinir. Aynı zamanda çocuklarımızın odasındaki dolap kapaklarının uygun olan bir bölümüne de yapıştırarak,çocuk odamızın bir bölümüne yapıştırarak, kendi ..

Quickview

Remifol Araç Kaplama Folyosu 750 seri

154,35₺

Remifol Araç Kaplama Folyosu 750 seri1.52×50 m. olarak Üretilen araç kaplama yarı cast folyoları %100 Türk malıdır. Remifol üretim tesisleri İstanbulda üretilmektedir. Tabela Pazar sizlere metraj olarak da satış hizmeti sunmaktadır.Ek bilgiEbat (cm)10 mt., 20 mt, 25 mt., 30 mt., 50 mt...

Quickview

Remifol Aynalı Varak Folyolar

30,66₺

Remifol Aynalı Varak FolyolarRF250 Gümüş VarakRF251 Altın VarakÜrün Detayları;Ebatları: 122cm X 50mt.Dayanıklılık Süresi: Minimum 2 YılKalınlık: (koruyucu kağıt ve yapışkanı olmadan) 23 mikronUzamaya Mukavemeti: Uzunluğuna Minimum %125 – Çapraz Minimum %80Sıcaklık Dayanıklılığı: Alüminyum üzerinde -40°C+120°Ek bilgiEbat   1.22 x 50 m..

Quickview

Remifol Dijital Baskı Folyosu (Arkası Gri)

10,29₺

Remifol Dijital Baskı Folyosu (Arkası Gri)Remifol Dijital Baskı Folyosu Solvent bazlı mürekkepler için özel olarak tasarlanmıştır. Beyaz parlak/mat yüzeyi ile canlı ve parlak renklerde mükemmel baskı yapılabilme özelliğine sahiptir. Süper kaliteli PVC film yüzeyi çok iyi mürekkep tutunmasını ve anında kurumasını sağlar. Arka yüzeydeki yüksek kal..

Quickview

Remifol Dijital Baskı Folyosu (Beyaz)

9,78₺

Remifol Dijital Baskı Folyosu (Beyaz)Remifol Dijital Baskı Folyosu Solvent bazlı mürekkepler için özel olarak tasarlanmış, beyaz parlak yüzeyi ile canlı ve parlak renklerde mükemmel baskı yapılabilme özelliğine sahiptir. Süper kaliteli PVC film yüzeyi çok iyi mürekkep tutunmasını ve anında kurumasını sağlar. Arka yüzeydeki yüksek kalite basınca ..

Quickview

Remifol Renkli Kesim Folyosu

14,92₺

Remifol Renkli Kesim FolyosuCalendered Monomer PVC Folyo, Kadmiyum içermez %100 Türk malıdır.Kullanım alanları : Tüm iç ve dış mekanlarda ,düzgün yüzeyli ve hafif kıvrımlı zeminlerde çok rahat uygulanabilir. Tabela yüzeylerinde, stand giydirmelerinde, cam yazıları ve tüm dekoratif işlemlerde sorunsuz uygulama rahatlığı sağlar.Ek bilgiAğırlık20 kgEb..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)