Listeleme:
Quickview

Ahşap Fırça Yazısı Tabela-Marin Köşk

1.234,80₺

Marin Köşk-Ahşap Fırça Yazısı Tabela..

Quickview

Ahşap Oyma Yaldız Boyama Tabela

668,85₺

Rustik mekanlar için ürettiğimizel işçiliği boyama ve varak yaldız ile çalışılmış  ahşap tabelamız en özel mekanlarınızın zerafetine uyum sağlayacak ruha sahiptir...

Quickview

Caffe Shakespeare- Işıksız Eskitme Ferforje Tabela

684,49₺

Caffe Shakespeare Eskitme Ferforje TabelaBirçok  boya ,zımpara vs işlemlerden geçtikten sonra doğal eskitme görünümünü almış tabelamızda 3 mm saç levha kullanılmıştır.Tabelamız çift taraflıdır, ışıksızdır. Eskitme fener tabelamızın yazıları  fırça tekniği ile saç üzerine  yazılmıştır. Montajı için  zincir ve ferfo..

Quickview

El Yazması Ahşap Tabela

710,01₺

AhşapTabela 2.8mm  15x60 marin kontraplak malzemeden imal edilmiştir.15x60 cm ölçülerinde bulunan ahşaplar işlemden geçirilerek zemin rengi oluşturulmuştur.Ahşap zemin üzerinde yazılan yazılar fırça ile tamamen el işçiliği ile Ahşap boya ile yazılmıştır.Ahşap Tabela üzerinde bulunan yazılara siyah gölgelendirme yine fırça ile yapılmıştır.15x60..

Quickview

Eskitme Boyama Tabela

449,67₺

Eskitme Boyama Tabela3mm paslandırılmış  DKP saç zemin üzerine 3 mm lazer kesim boyanmış  pleksiglas yazılar ile hazırlanmış tabelamız 20cm x 30cm, 30cm x 40cm, 40cm x 60cm, 50cm x 70cm olmak üzere farklı ebatlarda üretimdedir...

Quickview

Eskitme Metal Tabela

399,77₺

4 M Salalı Architects Eskitme Metal Tabela..

Quickview

Eskitme Sac Tabela

1.029,00₺

Eskitme Sac TabelaYağlı boya fırça yazılı eskitme sac tabela,askılı ferforje ayak sistemi, Fark yaratan tasarım,  istenilen yazı ve logoteyp uygulama dahildir Türkiye ve dünyanın Heryerine Ptt kargo ile gönderilir montaja hazır ve montaj aparatlarıyla birlikte logonuzu veya istediğiniz yazıyı bize whatsapp iletişim hattımızdan gönderebili..

Quickview

Fırça Yazısı Ahşap Cephe Tabelası

926,10₺

Çilek Tarlası  Fransa Ahşap tabela keyifle yaptığımız Fırça yazısı Ahşap Tabela yapımında çok çeşitli tasarımlar ve modeller sunmaktayız. Farklı ahşap çeşitlerini (Gürgen ağacı, Çam ağacı, Su kontrası, Kavak, Gül ağacı, Kiraz Ağacı, Meşe Ağacı vs.) sizin için kullanıyoruz. İç mekan, mağaza ve ev konseptinde de kullanılan ahşap bu dön..

Quickview

Fırça Yazısı Ahşap Tabela

1.234,80₺

Fırça yazısı Tabelalar 1982 yılında başladığımız mesleki yolculuğumuza 80 li yıllardan kalma, yağlı boya fırça yazılarının günümüzdeki ender temsilcilerinden olan Hakan UTKU  hala fırçasıyla şahaserler yaratmaya devam ediyor. Sizlerin de böyle özel istekleri ve talepleri olursa bunu zevkle yapacağından hiç kuşkunuz olmasın, sizlerin de gelecek..

Quickview

Fırça Yazısı Metal Tabela

463,05₺

Sakura Geri Döşüm Eskitme Metal Üzeri Fırça YazısıEskitme Zemin 2 mm dkp sac dan imal edilmiştir. zemin akrilik oto boyası ile siyah eskitme şeklini almıştır.Eskitme Tabela üzerinde bulunan tüm yazılar ve görsel kurumsal renklerde fırça ile yazılmıştır.Eskitme Tabela alt kısımdan hazırlanmış kutu profil siyah mat boyalı olarak hazırlanıp kaynak yap..

Quickview

Neonled Işıklı Tabela-Barber Shop

1.083,54₺

Barber Shop - Neonled Işıklı Tabela67cm x 45cm Fırça yazısı Neonled Işıklı Tabela..

Quickview

Pokemate Sörf Tahtası Modeli Fırça Yazısı Tabela

1.893,36₺

Ahşap Sörf Tahtası Tabela çalışmasında sörf tahtası zemini için 30 mm ahşap kullanılmıştır. Ürün uygulaması cnc,sistre ve zımpara teknikleri kullanılarak yapılmış,yazıları ise tamamen el işçiliği fırça ile boyanarak çalışılmıştır. Son olarak vernik ile parlatılmış çalışmamızda yazıları yazarak emeği geçen Hakan Utku’ya teşekkürü bir borç biliri..

Quickview

Prizmatik Fırça Yazısı Tabela

617,40₺

 Fırça yazısı Tabelalar 1982 yılında başladığımız mesleki yolculuğumuza, 80 li yıllardan kalma yağlı boya fırça yazılarının günümüzdeki ender temsilcilerinden olan Hakan UTKU  hala fırçasıyla şahaserler yaratmaya devam ediyor. Sizlerin de böyle özel istekleri ve talepleri olursa bunu zevkle yapacağından hiç kuşkunuz olmasın. Gelecekte ail..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)